Trabzonspor-Galatasaray skor tahminleri

Haftaya Okan Buruk gönderilir Fatih Terim gelir Galatasaray’ın küme düşme macerası başlar hadi bakalım.
Katılmıyorum. Geçen sene Fatih hocanın başarısızlığı denemek istediği "Gençleştirme" politikası yüzündendi. Bence Okan hoca yerine Fatih hoca gelirse bu kadroyla başa çıkabilir ve başarılı da olur. Bize de JJ gibi kurt bir hoca lazım.

Katılmıyorum. Geçen sene Fatih hocanın başarısızlığı denemek istediği "gençleştirme" politikası yüzündendi. Bence okan hoca yerine Fatih hoca gelirse bu kadroyla başa çıkabilir ve başarılı da olur. Bize de jj gibi kurt bir hoca lazım.

Yedek kaleciye gol atılamadı düzende önemli forvette önemli içinden geçecek denecek adamlardan daha ses yok.

Yedek kaleciye gol atılamadı düzende önemli forvette önemli içinden geçecek denecek adamlardan daha ses yok.
Kaliteli Sağ ve Sol Kanat almadığımız sürece Icardi de gelse gol falan atamayız. Kağıt üstünde kadromuz iyi fakat üretkenlik sıfır. Maçın yıldızları🌟 Mertens, Boey
Dostum haklısın katılıyorum, daha 3-4 mesaj önce ben de aynısını yazdım. Forvet ve Kanatlarda büyük sıkıntılarımız var.

Mertens beklemediğim kadar koştu mertens bu sene çok büyük katkı sağlayacak bence ama takıma bir kanat ve forvet lazım. Seferoviç ve kerem ile olacak iş değil.

@NNUE seferovic kariyerli bir topçu değil zaten felixle oynadigi sezonda iyidi onun dışı Anadolu takımı topçusu.
Bizden daha iyi lig olan portekiz liginde gol krallığı var ve o sezon felix yok. Normalde iyi bir oyuncu ama bu sezon çok kötü gidiyor net bir forvet alınmalı

Hayır o sezon atletico'daydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı