Tracert degerleri sizce nasıl?

Equa

Hectopat
4. atlamadaki sorun neden kaynakli?

P20609-124232.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Servis sağlayıcının kullandığı bazı yönlendiriciler kendilerine gönderilen ping paketlerine yanıt vermeyi reddeder. Bu da paket kaybı olarak(trace route testinde * ile gösterilir) gözüküyor. Bunun sebebi gerçekten paket kaybı değil, o yönlendiricinin aşırı yoğun olması veya güvenlik gibi sebeplerden ötürüdür. Yani bu testte hiçbir sorun yok.

Servis sağlayıcının kullandığı bazı yönlendiriciler kendilerine gönderilen ping paketlerine yanıt vermeyi reddeder. Bu da paket kaybı olarak(trace route testinde * ile gösterilir) gözüküyor. Bunun sebebi gerçekten paket kaybı değil, o yönlendiricinin aşırı yoğun olması veya güvenlik gibi sebeplerden ötürüdür. Yani bu testte hiçbir sorun yok.

@kaiser soze şu an böyle ve paket kaybi yasiyorum.
P20610-230552.jpg

Sanırım Superonline ya da Vodafone kullanıyorsunuz. Eğer öyleyse pek bir şey beklemeyin, bu ISS'lerde böyle şeyler normal. Yeni falan olduysa ya hiç düzelmez ya da düzelmesi zaman alır.

Wi-Fi ile bağlanıyorsunuz sanırım, ping değerleriniz de dalgalı.

Sanırım Superonline'ya da Vodafone kullanıyorsunuz. Eğer öyleyse pek bir şey beklemeyin, bu ISS'lerde böyle şeyler normal. Yeni falan olduysa ya hiç düzelmez ya da düzelmesi zaman alır.

Wi-Fi ile bağlanıyorsunuz sanırım, ping değerleriniz de dalgalı.

Vodafone kullanıyorum kablolu baglanti var yaklasik 2 aydir aksamlari böyle oluyor.

Vodafone kullanıyorum kablolu baglanti var yaklasik 2 aydir aksamlari böyle oluyor.
Yapabileceğiniz en güzel şey taahhüt bitince değiştirmek. Defalarca ararsanız belki çözüm bulunur, zamanında çok sorun yaşadım. Benimki ADSL'di belki ondandır ama siz de sanırım fiber kullanıyorsunuz. Fiberse hangi altyapıdan kullanıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı