Trafikte insanlar ile kavgaya girmeyin

EmreLds

Kilopat
Makaleler
5
Merhabalar size bir konu hakkında bir şey demek istiyorum. Öncelikle az önce ana sayfama çıkan "Motor Kavgaları" isimli videolardan birisini izledim ve açıkçası şunu demek istiyorum. Arkadaşlar trafikte birileriyle kavga etmeyin. :) Kavga ettiğiniz kişide bıçak, silah ve sopa gibi tehlikeli şeyler olabilir. Yani trafikte böyle insanları çok görüyorum bu adamla kavga edeyim diye girenler onlara şunu söyleyeyim canınızdan önemli değil.

İnsanlar ölümü çok basit bir şey olarak görüyor, bu tür kişiler genelde daha önce ölüm ile tanışmamış kişiler oluyor.

Merhabalar size bir konu hakkında bir şey demek istiyorum. Öncelikle az önce ana sayfama çıkan "motor kavgaları" isimli videolardan birisini izledim ve açıkçası şunu demek istiyorum. Arkadaşlar trafikte birileriyle kavga etmeyin. :) kavga ettiğiniz kişide bıçak, silah ve sopa gibi tehlikeli şeyler olabilir. Yani trafikte böyle insanları çok görüyorum bu adamla kavga edeyim diye girenler onlara şunu söyleyeyim canınızdan önemli değil.

Annemle babam markete giderken trafikte bir kavga olmuş sopa falan çekilmiş ve bizim yan aynayı kırmışlar. Ne alaka bilmiyorum ama trafikte kavga etmeyin sonra aynamız kırılıyor.

Hocam aynayı günah keçisi yapmışlar.

Evet yani gidin birbirinize vurun niye bizim ayna. Bu arada evet sonra adamlar anlaştılar falan olay bitti olan aynaya oldu. Annem hatta video falan çekmiş yani atmıyorum arka taraflardan.

Go Pro alıp milleti kışkırtıp artistlenen motorculara söyleyeceksin öncelikle bunları. Bak kaydediyorum, yiyorsa bir şey yap diyip insanların damarına basıyorlar. Gereksiz insanlar.
Sonuna kadar katılıyorum. Bir de bunlar 3-4 kişiyse daha beter. Trafikte yaptığı hatasını anlayıp özür dileyen bir adamı darp ettikleri bir video görmüştüm, ondan beri kafasında kamerayla dolaşanlara önyargılı bakıyorum.

Merhabalar size bir konu hakkında bir şey demek istiyorum. Öncelikle az önce ana sayfama çıkan "Motor Kavgaları" isimli videolardan birisini izledim ve açıkçası şunu demek istiyorum. Arkadaşlar trafikte birileriyle kavga etmeyin. :) Kavga ettiğiniz kişide bıçak, silah ve sopa gibi tehlikeli şeyler olabilir. Yani trafikte böyle insanları çok görüyorum bu adamla kavga edeyim diye girenler onlara şunu söyleyeyim canınızdan önemli değil.
Bunu dediğin kitle aynı şekilde bıçak ve benzeri tehlikeli şeyler taşıyan, saldırmaya meyilli tipler olabilir, o yüzden bunu her iki tarafa anlatmak lazım. Kavgaya meyilli ve tekme tokat kavga çıkartan insanların geneli zaten karşı tarafa zarar vermeyi amaçlayan insanlardır, ki bu bariz belli. Forumda bu tip insanlar varsa (size diyorum) lütfen psikiyatriye gidin ve tedavi görün. Hem kendinizi hem de karşınızdaki kişiyi (erkeği, kadını) mağdur etmeyin. Size saldıran biri olursa kendinizi savunun ancak asla kavga etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı