Trans yağ içermez yazan üründe trans yağ olması

Corona veya diyabetten de farklı bir durum var eğer kalp durması varsa. Alerjin olabilir, hiç kimse cips yüzünden kalbi duracak hale gelmez ki panik atak da olası.

Corona veya diyabetten de farklı bir durum var eğer kalp durması varsa. Alerjin olabilir, hiç kimse cips yüzünden kalbi duracak hale gelmez ki panik atak da olası.
Alerji testi baya acılıymış sanırım hocam. Böyle birsürü küçük küçük iğnecikler var galiba. Onu kola bastırıyorlar ve kolda çıkan izlere göre neye alerjinizin olup, olmadığını tespit ediyorlar...

Alerji testi bayağı acılıymış sanırım hocam. Böyle bir sürü küçük küçük iğnecikler var galiba. Onu kola bastırıyorlar ve kolda çıkan izlere göre neye alerjinizin olup, olmadığını tespit ediyorlar...

Öyle değil ben alerji testi olmuştum 7 yaşındayken korkmadım herhalde size bir şey olmaz.

Bu arada alt tarafı cips yedim, bağırsaklarım bozulmuş şu an onu anladım...
Ayrıca arada kalbim 2 saniye duruyor sonra geçte olsa yanıt veriyor. Korkutucu.
Kalp nabzım 60-50 BPM'lere düşerken saniyeler içinde 120'lere sıçrıyor.

Akıllı saatinizi kolunuzdan çıkarmanızı öneririm. Burada size teşhis koyacak değilim ama hiç kimseye 1 cips yedi diye bir şey olmaz. Özellikle 22 yaşında birine. Kafanızda kuruyorsunuz büyük ihtimalle. Paketli bütün gıdalar sağlıksızdır, olabildiğince az tüketmeye çalışın, nabzınıza dakikada bir bakmayın. Farklı belirtileriniz var iste acile gitmekten korkmayın. Kafanıza bunları asla takmayın, yaşayın gitsin.

Not: Alerji testi oldum bir acısı falan yok.

Geri
Yukarı