Transfer ettiğim parayı nasıl geri alabilirim?

• Konuyu başlatan WaLeX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 759

WaLeX

Hectopat
Merhabalar, opensea gaz ücretini ödemek için Binance Smart chain ile ETH gönderdim fakat sonra gördüm ki erc 20 ağıyla göndermek gerekliymiş. Param şu an uçtu ne yapmalıyım acaba transferi geri alabilir miyim?

Merhaba, TXID numarası oluşmuş olması lazım Binance'de gönderim yaptıktan sonra. Bu numarayı belirterek Binance'ye destek kaydı açın. Belki gönderim yapılamamış olabilir ağ yanlış olduğu için. Binance bizim tarafımızdan işlem tamamlandı derse eğer ki büyük ihtimal bu cevabı verecekler, bu durumda opensea üzerinde destek kaydı açmanız gerekli. TXID numarasını ve gönderim yaptınız ağ numarasını belirtin.. Bazen bakiyeler kurtarılabiliyor.

Gönderdiğiniz kurumla görüşün ama gönderdiğiniz adres erc20 ağı değil ise geçmiş olsun.

Merhaba, TXID numarası oluşmuş olması lazım Binance'de gönderim yaptıktan sonra. Bu numarayı belirterek Binance'ye destek kaydı açın. Belki gönderim yapılamamış olabilir ağ yanlış olduğu için. Binance bizim tarafımızdan işlem tamamlandı derse eğer ki büyük ihtimal bu cevabı verecekler, bu durumda opensea üzerinde destek kaydı açmanız gerekli. TXID numarasını ve gönderim yaptınız ağ numarasını belirtin.. Bazen bakiyeler kurtarılabiliyor.
Metamask'e göndermiştim ticket oluşturdum şuanda bekliyorum teşekkürler.
buradan baktım transfer gerçekleşmiş gösteriliyor birazcık anlıyorsanız paranın uçup uçmadığını söyleyebilirseniz çok sevinirim

Geri
Yukarı