Transformice sohbete otomatik "/mort" komutunu yazdırma

gamecover

Centipat
Makaleler
4
Selamlar. Transformice oyunun da sohbete otomatik /mort komutunu nasıl yazdırabilirim? Mort komutu faremizi öldürmeye yarıyor. Ve bunu belirlediğimiz süre sonunda yapmasını istiyorum. Oyun Steam'de mevcut ve ben Windows sürümünde deneyeceğim. Oyun hâlâ Adobe AIR veya Adobe Flash Player kullanıyor. Birisi bunu nasıl yapacağımı anlatabilir mi veya benim için ücretsiz yapabilir mi? Oyun sohbeti için örnek bir görsel paylaşayım.

Şunu da söyleyeyim mesajı göndermek için enter tuşuna basıp yazıyoruz ve ardından tekrar enter tuşuna basarak mesajı gönderiyoruz.

1643227450642.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Slash yani / işareti ile olan komutları önüne nokta koyarak sohbette gösterebilirsiniz.
./mort gibi. Ama böyle yaparsanız o haritada ölmezsiniz elbette, sadece sohbette göstermiş olursunuz. /mort yazdığınız takdirde ölürsünüz.

Slash yani / işareti ile olan komutları önüne nokta koyarak sohbette gösterebilirsiniz.
./mort gibi. Ama böyle yaparsanız o haritada ölmezsiniz elbette, sadece sohbette göstermiş olursunuz. /mort yazdığınız takdirde ölürsünüz.

Ne işe yaradığını biliyorum hocam. Sadece o komutu her 7-8 saniye sonun da otomatik yazan ufak bir programa ihtiyacım var.

@Sh1tl3, programı açtım ama hiç bir şey anlamadım. Ayrıca onun için bir script gerekiyor sanırım. O da bizde yok.

Ne işe yaradığını biliyorum hocam. Sadece o komutu her 7-8 saniye sonun da otomatik yazan ufak bir programa ihtiyacım var.

@Sh1tl3, programı açtım ama hiç bir şey anlamadım. Ayrıca onun için bir script gerekiyor sanırım.
AHK bir makro programı çok kolay bir kullanımı var youtubedan 10 dakikalık bi öğretici video ile istediğin şeyleri yapabilirsin.

Geri
Yukarı