Transwerwise güvenilir mi?

sametouksz

Decapat
Steam hesabımı satacağım ve güzel bir teklif geldi, transwerwise ile olabileceğini söyledi. Görüşleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uluslararası para aktarımı için en düşük komisyon ücretli sistem. Çok arkadaşım kullandı Erasmus yaparken. Neye ne ödeyeceğiniz belli olduğu için şeffaf bir sistem.

Önce parayı alın. Para hesabınıza geçtiğinde hemen eft veya havale yoluyla arkadaşınıza veya varsa başka banka hesabına gönderin. Sonrasında ürünü yollayın.

Yarısı önce yarısı sonra mevzularını da kabul etmeyin. O zaman dolandırılmazsınız.

Uluslararası para aktarımı için en düşük komisyon ücretli sistem. Çok arkadaşım kullandı erasmus yaparken. Neye ne ödeyeceğiniz belli olduğu için şeffaf bir sistem.

Önce parayı alın. Para hesabınıza geçtiğinde hemen EFT veya havale yoluyla arkadaşınıza veya varsa başka banka hesabına gönderin. Sonrasında ürünü yollayın.

Yarısı önce yarısı sonra mevzularını da kabul etmeyin. O zaman dolandırılmazsınız.

Direkt oradan TR'deki banka hesaplarıma aktarabiliyor muyum? ve adama güvence olarak ne verebilirim?

Direkt oradan TR'deki banka hesaplarıma aktarabiliyor muyum? Ve adama güvence olarak ne verebilirim?

Orası diye bir şey yok. Trasferwise zaten sizin IBAN'ınıza yurt dışından para aktarılmasına yarayan bir aracı. Arkadaş paraya bloke konulmasına karşı bir önlem için para IBAN'ınıza geçtikten sonra farklı bir IBAN'a daha trasfer etmenizi söylemiş. İkinci işlem trasferwise'dan bağımsız.

Orası diye bir şey yok. Trasferwise zaten sizin IBAN'ınıza yurt dışından para aktarılmasına yarayan bir aracı. Arkadaş paraya bloke konulmasına karşı bir önlem için para IBAN'ınıza geçtikten sonra farklı bir IBAN'a daha trasfer etmenizi söylemiş. İkinci işlem trasferwise'dan bağımsız.

Gerçekten aydınlattınız beni teşekkür ederim. Yani oradan gönderilecek para direkt tranferwise aracılığıyla benim TR banka hesabıma gelecek, ben de o TR banka hesabımdan başka bir TR banka hesabıma atacağım yani. Teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı