Trap müziğe neden önyargılı yaklaşılıyor?

Morphia

Hectopat
Yer
Ohio
Anlam veremediğim bir durum açıkası, hem yabancı hem Türkçe trap dinleyen insanım.
Hemde yabancı şarkıları çevirdiğim bir sayfam var. Ama ben Türkçe Rap kitlesini sevmiyorum. Sürekli trap'e laf eden bir kesim var.

Önceki yorumlarımdan birinde belirtmiştim, işte o Türkçe Rap'i bilmeden hepsiyle aynı kefeye koyan kişisiniz siz de. LÜTFEN BEYNİNİZİ KULLANIN.
Mesajı güncelledim, tekrardan göz atmanızı rica ederim. Ayrıca, o "LÜTFEN BEYNİNİZİ KULLANIN." kelimesini her yazdığında kahkaha atıyorum. Ben güldüm ya, Allah seni de güldürsün dostum 😄.
Ayrıca, Instagram gibi platformlarda ünlü olmak isteyen bazı kişiler neden Türkçe Rap yapıyor zannediyorsun, Türkçe Rap'in gelişmesi için mi? Hayır, ünlü olup para kazanmak için. Bu da sana "Önüne gelen neden Türkçe Rap yapıyor?" sorusunun cevabı olabilir.

Bakın, şuraya seviyeli girmek istedim cidden. Adam konusunu açtı bile şimdiden pembe kafa diye.
Kimsenin tarzını saçı ile yargılayamazsınız, bu size düşmez. Siz böyle yaptıkça asla Türkçe Rap'te gelişmez. Evet Trap dinliyorum, bunun yanında Şanışer vs dinliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakın, şuraya seviyeli girmek istedim cidden. Adam konusunu açtı bile şimdiden pembe kafa diye.
Kimsenin tarzını saçı ile yargılayamazsınız, bu size düşmez. Siz böyle yaptıkça asla Türkçe Rap'te gelişmez. Evet Trap dinliyorum, bunun yanında Şanışer vs dinliyorum.
Hocam, bana mı dediniz anlamadım? Bana dediyseniz, ben saç renginden bahsetmedim. Kimsenin dış görünüşü umurumda değil, yaptığı sanatı ve arka plandaki emeği önemsiyorum ben. 😊

Trap, 1990'ların başında ABD'nin güney eyaletlerinde ortaya çıkan bir müzik tarzı. Agresif sesler ve sözler içeren bir müzik tarzıdır.
Şunu'da şöyle bırakayım, diyorsunuz ya hani ''Küfürlü'' vs diye. Trap'in amacı budur zaten.

Soru seklinde acmissiniz basligi, kesin Trap'i oven birisine vereceksiniz en iyi yaniti. Neyse geciyorum onu, asil konuya geliyorum. K-Pop dinleyen birisi olarak Trap kadar anlamsiz ve bos bir şey yok. K-Pop'ta en azindan yakisikli/guzel ve yetenekli olan insanlar var vokal veya dans anlaminda. Trap'te ise hep Flex atmaya yonelik sozler var. Yok seni tararim, surtugunu caldim. Cidden de aşırı tuhaf ve saçma.

Karma, karma daima aleyhime
Karma, anlayamam bana garezi ne?
Paryanım karma kapıldım ahengine
Karmam, armağanım, lanetim ve kaderim
Karma, karma (Ey) daima aleyhime
Karma (Ey), karma (Ey) daima aleyhime (Huh hu)
İlişkimiz tipik çok
Karma dağ, zaman kaya, bense Sisifos
Adaleti yook (Karma, karma)
Merhameti yook (Karma, karma)
Kanaati yok, (Kanaati yok; karma, karma)
Karma dağ, zaman kaya, bense Sisifos
Acelemiz yok!

Anlamsız?

Yeni konular

Geri
Yukarı