Trendyol Express teslimat sorunu

ArdaMert

Hectopat
Makaleler
2
Evet arkadaşlar, konu çok açık, hayatımda gördüğüm en gereksiz şey, toplam 4 kez alışverişim oldu Trendyol'dan ve 2'si aras 2'si Trendyol Express ile geldi.(1 tanesi daha yolda).

Aras Kargo ürünü evime kadar 2 günde ulaştırırken Trendyol Express ilk siparişimi 5, ikinciyi 16 Eylül'de sipariş verdim ve kargoya verilmesine rağmen yola bile çıkmadı.

Madem bu kadar yavaş hizmet vereceksin neden kuruyorsun böyle bir şeyi...

5 Eylül'de verilende bayağı büyük bir problem var bence arayıp sormalısınız, kayıp vb. bir şey olmuş olabilir. Ama 16 Eylül'de verilen henüz ulaşmamış olması pek problem değil normal.

5 Eylül'de verilende bayağı büyük bir problem var bence arayıp sormalısınız, kayıp vb. bir şey olmuş olabilir. Ama 16 Eylül'de verilen henüz ulaşmamış olması pek problem değil normal.

Yok hocam, yanlış anlamışsınız orayı, 5 günde elime ulaştığını kastetmek istemiştim ancak biraz karışmış.

Aynı sıkıntıyı ben de yaşadım, kargomu 13 gün içinde hem kaybedip hem de benden habersiz adıma iade talebi oluşturdular. Önerim; asla alışveriş yapmayın normal kargolarla çalışmaya devam edene kadar.

Trendyol batıyor, batmadan koparabildikleri kadar insan koparacaklar.

Trendyol'dan alışveriş yapmayın!

Yeni konular

Geri
Yukarı