Trek Marlin 5 2022 nasıldır?

Altus set bisiklet 9300 Lira... İthal bisiklet olunca böyle oluyor maalesef. Yerli markaların DEORE ya da daha üst segment bisikletlerinden birini almayı tercih ederim.
Bisiklet özellik olarak güzel tabii ona diyecek bir şey yok.

Trek güzel bir markadır. Lakin tourney vites seti bir bisiklete 7500 TL gibi bir fiyat verilmez bütçeniz ne kadar ise belirtirseniz yardımcı olurum.
Şu anda elimde bi bütçe yok ama yakın zamanda bi iş bulabilirsem 2 ayda 6k biriktiririm die düşünüyorum, malum 15 yaşında olunca iş bulmak biraz zor oluyor

Markaya değil, kadroya para vermiş olursunuz. Kadro çok hoşunuza gittiyse alın. Yerinizde olsam, bisikleti kullanmadan, arka değiştirici ve ön değiştiriciyi çıkarıp satarım. Yerine en az acera set alırım. O fiyatlara en az deore-acera olmalı çünkü.

Trek güzel bir markadır. Lakin tourney vites seti bir bisiklete 7500 TL gibi bir fiyat verilmez bütçeniz ne kadar ise belirtirseniz yardımcı olurum.

11-12K bütçe ile toplama veya hazır mtb ne alırım hocam. İkinci bir şansım olmayacak tekrar parça değiştirmek için vb bir öneride bulunabilir misiniz?
11-12K bütçe ile toplama veya hazır mtb ne alırım hocam. İkinci bir şansım olmayacak tekrar parça değiştirmek için vb bir öneride bulunabilir misiniz?
Ben de marlin 5 düşünüyodum. bir yol gösterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı