Trendyol aylık taksidi hangi gün keser?

• Konuyu başlatan Fheron
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 710

Fheron

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Trendyol'dan SSD alacağım 6 ay taksitle aylık 100 liraya geliyor ve harçlığım da 100 lira. Her ay 100 lirayı karta atıp ödeyeceğim ama hangi gün kesiyor biliyor musunuz?

Trendyol'dan SSD alacağım 6 ay taksitle aylık 100 liraya geliyor ve harçlığım da 100 lira. Her ay 100 lirayı karta atıp ödeyeceğim ama hangi gün kesiyor biliyor musunuz?

Ön ödemeli kartta para olmadığı zaman kesemez sen ne zaman atarsan o zaman keser diye biliyorum.

Nasıl alacağınızı anlamadım fakat kredi kartınızın ekstre kesim tarihinden itibaren bankaya göre değişen 10-12 gün içerisinde ödemenizi yaparsanız bir problem yaşamazsınız.

Trendyol ürünü aldigin an parasını alır.

Hangi gün ödeme yapacağını belirleyen babanın kredi kartının ekstre kesim günüdür. Ürünü aldıktan sonraki her ay o kesim gününde 100 tl vermen gerekir.

Ön ödemeli kartta para olmadığı zaman kesemez sen ne zaman atarsan o zaman keser diye biliyorum.
Ön ödemeli kartta taksit yapamaz. Taksitlendirme yapmak istiyorsa ürün bedeli kadar limiti olan bir kredi kartı kullanması lazım.
Hocam o zaman banka kartından aldırıp her ay ebeveynlerime vereceğim parayı teşekkür ederim.
Banka kartı da olmaz. Kredi kartı olması lazım.

Geri
Yukarı