Trendyol bahar kampanyası

yone1108

Decapat
Makaleler
1
Merhaba, Trendyol'dan hiç alışveriş yapmadım bu bahar kampanyası varmış. 2 gün sonra tam olarak neler indirime geliyor bilen birileri varsa aktarabilir mi bana nasıl indirime giriyor? Fiyat mı düşüyor, 1 alana 1 bedava gibi gibi şeyler mi oluyor?

Merhaba, Trendyol'dan hiç alışveriş yapmadım bu bahar kampanyası varmış. 2 gün sonra tam olarak neler indirime geliyor bilen birileri varsa aktarabilir mi bana nasıl indirime giriyor? Fiyat mı düşüyor, 1 alana 1 bedava gibi gibi şeyler mi oluyor?

Yalan dolan.
Istisnai seyler disinda indirim olduğu falan yok.

Türkiye'de genellikle b(indirim) oluyor. Kısacası fiyatı yükseltip fiyatı düşürdük diyip milleti kandırmasıdır. Buna çok düşen var. Mesala adam 2 al 1 öde diyor. 20 Tl'lik bir ürünü 39 TL yapıyor.
Sen ondan iki tane aldığında 40 TL oluyor aynı fiyata geliyor. :D

Yalan dolan.
Istisnai seyler disinda indirim olduğu falan yok.

Saat gözlük gibi aksesuarlarda indirim çok görüyorum yine onlara mı gelir acaba
Türkiye'de genellikle b(indirim) oluyor. Kısacası fiyatı yükseltip fiyatı düşürdük diyip milleti kandırmasıdır. Buna çok düşen var. Mesala adam 2 al 1 öde diyor. 20 Tl'lik bir ürünü 39 TL yapıyor.
Sen ondan iki tane aldığında 40 TL oluyor aynı fiyata geliyor. :D
Evet bu kampanyayı sosyal medyada çok gördüm düşünmüştüm neden böyle bir şey diye :) Sizin dediklerinizle gayet mantıklı bir reklam stratejisi diyebiliriz.

Geri
Yukarı