Trendyol birden çok ürüne tek kargo parası mı ödeniyor?

Trendyoldan bir sürü siparişim mevcuttur, baya tecrübeli oldum artık bu konularda. Eğer 20 tane ürün de alsanız 1 kere kargo parası ödüyorsunuz.
Hocam ben bir saçmalık yaptım, iki tane farklı sipariş verdim, ikisine de ayrı kargo parası ödedim. İptal edip hepsini bir pakette toplamam mantıklı mı? Böyle yaparsam tahminimce bir adet fazladan kitap alabilirim. *Kargolar hazırlanmaya başlandı sanırım, iptal işlemi yapmam pek doğru olmaz. Yanıt vermeseniz de olur.
Trendyol'da çoğu ürün 30 TL üstüne kargo ücreti almıyor. 30 TL'nin altında bir ürün alıyorsanız 10 TL kargo ücreti kesecektir.
Hocam kargo parasını ödedim zaten fakat her ürün için değil. İlk siparişimde 4 ürün için bir kere ödedim. İkinci siparişimde de 2 ürün için bir kere ödedim.

Son düzenleme:
Hocam ben bir saçmalık yaptım, iki tane farklı sipariş verdim, ikisine de ayrı kargo parası ödedim. İptal edip hepsini bir pakette toplamam mantıklı mı? Böyle yaparsam tahminimce bir adet fazladan kitap alabilirim. *Kargolar hazırlanmaya başlandı sanırım, iptal işlemi yapmam pek doğru olmaz. Yanıt vermeseniz de olur.

Hocam kargo parasını ödedim zaten fakat her ürün için değil. İlk siparişimde 4 ürün için bir kere ödedim. İkinci siparişimde de 2 ürün için bir kere ödedim.
Hocam, hazirlanmadaysa iptal edebilirsiniz iptal edin, tekrardan verin siparişi boşuna iki kere ödemeyin. Bu arada hangi kitapları aldınız? Okuma kitabı mi?

Hocam, hazirlanmadaysa iptal edebilirsiniz iptal edin, tekrardan verin siparişi boşuna iki kere ödemeyin. Bu arada hangi kitapları aldınız? Okuma kitabı mi?
Sanırım iptal hakkım yok. İptal edilirken hata oluştu diyor, neyse sorun da değil zaten almam gereken kitapları aldım. Okuma kitapları evet; Nutuk, Suç ve Ceza, Vatan Yahut Silistre bunlar zaten almayı planladığım kitaplar, ileride de İlber Ortaylı`dan Türklerin Tarihi adlı kitabı almayı planlıyorum.

Merak edip aldığım kitaplar ise şöyle; İki Şehrin Hikayesi, Savaş Sanatı, Sokrates`in Savunması, Yüzbaşının Kızı, Genç Werther`in Acıları, Beyaz Zambaklar Ülkesinde. Son saydıklarım set halinde satılıyor aslında, Dünya Klasikleri kitaplarını daha önce hiç okumamıştım, bir giriş olsun diye aldım. İnternet üzerinden baktığımda belirli bir listesi varmış sanırım, fakat tek tek aldığımda bütçemi aşacağı için set halinde aldım, özet kitaplar da olabilir tam emin değilim, maksat bir giriş olsun.

Sanırım iptal hakkım yok. İptal edilirken hata oluştu diyor, neyse sorun da değil zaten almam gereken kitapları aldım. Okuma kitapları evet; Nutuk, Suç ve Ceza, Vatan Yahut Silistre bunlar zaten almayı planladığım kitaplar, ileride de İlber Ortaylı`dan Türklerin Tarihi adlı kitabı almayı planlıyorum.

Merak edip aldığım kitaplar ise şöyle; İki Şehrin Hikayesi, Savaş Sanatı, Sokrates`in Savunması, Yüzbaşının Kızı, Genç Werther`in Acıları, Beyaz Zambaklar Ülkesinde. Son saydıklarım set halinde satılıyor aslında, Dünya Klasikleri kitaplarını daha önce hiç okumamıştım, bir giriş olsun diye aldım. İnternet üzerinden baktığımda belirli bir listesi varmış sanırım, fakat tek tek aldığımda bütçemi aşacağı için set halinde aldım, özet kitaplar da olabilir tam emin değilim maksat bir giriş olsun.
Normalde iptal olması lazım ama Allah, Allah. Saydığıniz klâsik kitapları görmüştüm ben de almayı düşünmüştüm. 18 veyahut 20 lira civarındaydi en son.

Normalde iptal olması lazım ama Allah, Allah. Saydığıniz klâsik kitapları görmüştüm ben de almayı düşünmüştüm. 18 veyahut 20 lira civarındaydi en son.
Set halinde aldığımda 13TL gibi çok küçük bir miktar tutuyordu, aldım. Bütçemin yüksek bölümü öncelikli aldığım kitaplar ve bir iki tane de ihtiyaç olan ürüne ayrılıydı.

Kendi saydığım kitapların özete fazla kaçmamasını önemsediğim için bütçemin yüksek bölümü onlara ayrılıydı hocam. Set halinde aldığımda 13TL gibi çok küçük bir miktar tutuyordu, aldım.
Güzel bir fiyata almışsınız, güzelse bana da tavsiye eder misiniz? Ben de alayım :)

Geri
Yukarı