Trendyol ekran okuma rezaleti

ManchesterCity

Centipat
Bugün TikTok'ta video izlerken karşıma beyaz bir kuş çıktı, hoşuma gittiği için birkaç kere izledim ve beğendim, o sırada yukarıdan Trendyol bildirimi geldi. Bildirimde şöyle bir şey yazıyordu. "talih kuşu mu o? Piyango biletlerinde indirim var" gerçekten aşırı rahatsız oldum çünkü böyle bir şeyin tesadüf olabileceğine inanmıyorum basbayağı ekranımızı okuyup ona göre pazarlama yapmaya çalışıyorlar, hemen sildim uygulamayı ama hala sinirim bozuk böyle bir şeye hakları yok diye düşünüyorum sizce?

Burada ben tüketici haklarını korumak için konu açıyorum fakat siz raporluyorsunuz beni gerçekten anlamsız benim bundan bir kazancım yok sadece başka insanlar da yaşadı mı diye merak ettiğimden konu açtım ve sinirliyim.
SS var mı?

Bugün TikTok'ta video izlerken karşıma beyaz bir kuş çıktı, hoşuma gittiği için birkaç kere izledim ve beğendim, o sırada yukarıdan Trendyol bildirimi geldi. Bildirimde şöyle bir şey yazıyordu. "talih kuşu mu o? Piyango biletlerinde indirim var" gerçekten aşırı rahatsız oldum çünkü böyle bir şeyin tesadüf olabileceğine inanmıyorum basbayağı ekranımızı okuyup ona göre pazarlama yapmaya çalışıyorlar, hemen sildim uygulamayı ama hala sinirim bozuk böyle bir şeye hakları yok diye düşünüyorum sizce?
Bu arada sizden kaynaklı sıkıntı var cihazınız büyük ihtimalle android. Bundan dolayı tiktok üzerinden bu tür video izlediğinizde google reklam politikası telefonunuz da yüklü uygulamalara bu veriyi veriyor ve trendyol da size kuş anlamına gelen milli piyango reklamını yapıyor. Çözüm basit ayarlardan kişileştirilmiş reklamları kapatın ve pil ayarlarını arkaplanı sınırlandır olarak seçin.

Uygulamayı yüklerken istediği izinleri görseniz hayret edersiniz :D

Geri
Yukarı