Trendyol Express kargom ne zaman gelir?

Mhmtx

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Daha dün akşam F310 siparişi verdim ve kargo şirketi de Trendyol Express miş. Tahminiyen hızlı gelmesini umarken şu an tahmini teslimat süresin de 12 Aralık yazıyor ama Trendyol Express de 9 Aralık yazıyor. Şu an Antalya'da kalıyorum ve buraya sipariş verdim. Sipariş verdiğim firma 2-3 gün içinde gelir yazmıştı ama bilemedim. Sizce tahminiyen ne zaman kargom gelir? Acili olarak gelmesi gerekiyor çünkü 4 gün sonra Kıbrıs'a geri döneceğim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221206-145249_Chrome.jpg
    Screenshot_20221206-145249_Chrome.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 97
  • Screenshot_20221206-145144_Trendyol.jpg
    Screenshot_20221206-145144_Trendyol.jpg
    176,3 KB · Görüntüleme: 91
Cuma gününe mutlaka gelecektir şeklinde düşünüyorum. Trendyol Express'in hız olarak diğer kargo firmaların bir farkı yok en azından ben öyle deneyimledim.

Trendyol Express kargom vardı bu hafta, hatta dün de konu açmıştım hareket yok diye, bugün elime ulaştı kargolar. Tam 6 günde, İstanbul'dan Rize'ye 2 güne gelen kargom da oldu daha önce. Bütün kargo firmalarıyla kargo teslim edildi bana fakat en yavaşı Trendyol expressti.

Yurtiçi kargo personeli olarak bu kargo süreçlerinde sizlerin bilmediği bir detaya dikkat çekmek isterim. İklim şartlarını, kargoları taşıyan araçların durumlarını, araç şoförlerinin durumlarını göz önüne alınız. Aksi durumda rötar yapması birazda aktarma merkezinde kaynaklanan ufak tefek problemler nedeniyle gecikmeler yaşanabilir.

İyi sosyaller.

Peki arkadaşlar teşekkürler. Ben alamazsam arkadaşım alıp benim için kargo ile kıbrısa yollayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı