Trendyol Express nasıldır?

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bir ürün aldım üstünden 1.5 gün falan geçti kargo takip yerine her baktığımda transfer merkezinde olarak gösteriyor ilk defa Trendyol Express'le gelen bir kargom olacak ve ben pazar ile pazartesi günü şehir dışında olacağım acaba pazartesi günü kargo gelirse eğer ve beni evde bulamazlarsa bu kargo nerede bekliyor ve ben nereye gidip alabilirim?
Ankara'da oturuyorum.

PTT ile aynı kalitede.
Şubeleri olmadığı için evde yoksanız gidip alma şansınız yok.

Sitelerinde

Adresime gelinmiş ancak bana ulaşılamadığına dair bir mesaj geldi. Kargomu nasıl teslim alabilirim?
Adresinize ertesi iş günü (Cumartesi günü dahil) tekrar uğrama yapılacaktır.

şeklinde yazılmış ancak iade yaptıklarını çok duydum.

İstiyorsanız komşuya haber verip kapıya "Trendyol Express'in dikkatine, kargomu karşı komşuya teslim edebilirsiniz" tarzı not bırakabilirsiniz ancak prosedürleri nasıl işliyor bilmiyorum, diğer kargo firmalarıyla yaptığımda komşuya bırakıyorlardı.

PTT ile aynı kalitede.
Şubeleri olmadığı için evde yoksanız gidip alma şansınız yok, gönderene iade olur.

İstiyorsanız komşuya haber verip kapıya "Trendyol Express'in dikkatine, kargomu karşı komşuya teslim edebilirsiniz" tarzı not bırakabilirsiniz ancak prosedürleri nasıl işliyor bilmiyorum, diğer kargo firmalarıyla yaptığımda komşuya bırakıyorlardı.

Şansıma samimi olduğumuz komşuların hiçbiri evde yok eğer evde bulamadık sizi diye ararlarsa yarın getirebilir misiniz diye sorarım eğer hayır derlerse tekrar sipariş etmek zorunda kalacağım o zaman.

Trendyol'dan siparis verdim ama evdekilerin haberi yoktu kargom eve gelmiş ama bizimkiler kargo bize ait degil diye geri gondermisler kargoma tekrar ulasma sansım var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı