Trendyol Express ürünümü teslimat şubesinde bekletiyor

İnsurer

Kilopat
1 Aralıkta ürün sipariş verdim. Satıcı görevini yaptı aynı gün kargoya verdi. 3 Aralıkta gar teslimat şubesine ulaşıyor. Normalde diğer kargo firmaları teslimat şubesine gelince 24 saat içinde ürünü ulaştırır. (24 Kasım'da ürün sipariş vermiştim Aras Kargo ile 2 günde ulaşmıştı.) 3 Aralıkta teslimat şubesine ulaşmadı, 4 Aralıkta da aynı şekilde ulaşmadı. Hafta sonu sokağa çıkma yasağı vardı. Bugün aradım, cevap olarak "tahmini teslim tarihi 4-17 Aralık lütfen sabırlı olun" ürün 3 Aralıkta şubeye gelmiş neden bekletiyorsunuz? Teslim edemeyecekseniz geleyim şubeye ben alayım ürünü dedim, cevap olarak "şubelerimizin adresini veremiyoruz" dedi.

Bana verilen bilgide "kargoya verilen ürünler 4-6 gün içinde teslim edilir." Tahmini teslim tarihi 4-17 Aralık diye 17 aralığa kadar şubede mi bekleteceksiniz ürünü? Şubelerinin adresini vermezler iletişim bilgilerini vermezler. İade etsem ürünü gönderemiyorlar iadeyi de beceremezler şimdi. Müşteri hizmetlerinde çalışan elemanlar beceriksiz, teslimat şubesi ile teslimat noktasını karıştırıyorlar, "ürününüz teslimat noktasına geldi gidip alabilirsiniz" dedi.😀 Ben uyarınca "teslimat noktasına ulaşmamış lütfen sabırlı olunuz" dedi.

Adsız.png

Adsız1.png

Geri
Yukarı