Trendyol Fiyat Arttırması

Famronty

Megapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Aşağıda vereceğim ürün normalde indirimli haliyle 1499 TL falandı, düşüncem Efsane Cuma ile daha büyük bir indirime girer fakat tam tersi olup birde fiyatını arttırmışlar. 22 Kasım tarihinde cihazı almış bir arkadaş zaten konuyu açıklamış: ''Ürünü aldım. 3 oyun için kod var kutuda. 75 TL hediye kartı var. 1 aylık gold üyelik var. Süper ötesi. 1499'a aldım :)''

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tamamen Trendyol satıcıları tarafından yapılmış dalavere, Trendyol'un bütün bir ismini kirletmek olmaz. Bu konuda ciddi kanıtlar sunacak SS'ler alıp dava açabilirsiniz. Ben şahsen gerçektende indirim yapıldığını ve bindirim yapıldığını gördüm. Tüketici bilinçli olup sitede gördüğü ürünü farklı sitelerden aratıp bindirme olup olmadığını veya daha önceden sepete ekliyerek anlıyabilir.

Yalnız bunda 1 yıllık EA Acces var ama siz yine uygunu almışızsınız.
Ben almadım yanlış anlaşılmış. Trendyol üzerinden bir arkadaşın yorumundaki fiyatını göstermek için yorumu buraya yazdım. Ben daha fazla bir düşüş yaşanır diyordum ama maalesef düşmemiş.

İndirim değil bindirim. Müşteriyi zekasız yerine koyan firmaların üstüne kocaman bir çizik atıyorum. Sizin de öyle yapmanızı tavsiye ederim. Bu tutumdaki firmaların birkaçı iflas etmeye başlarsa görürler dünya kaç bucakmış. :)

İndirim değil bindirim. Müşteriyi zekasız yerine koyan firmaların üstüne kocaman bir çizik atıyorum. Sizin de öyle yapmanızı tavsiye ederim. Bu tutumdaki firmaların birkaçı iflas etmeye başlarsa görürler dünya kaç bucakmış. :)

Sadece o firmalar ile kalsa iyi...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı