Trendyol iade sorunu

Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize merhabalar ben Trendyol'dan aldigim ürünü kargodayken kolay iade yaptim ve bana urunu 7 gun icinde kargoya teslim edin dediler. Ama urun elimde yok. Bu urun en son yola cikmisti urun. Bana gelir mi yoksa sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hepinize merhabalar ben Trendyol'dan aldigim ürünü kargodayken kolay iade yaptim ve bana urunu 7 gun icinde kargoya teslim edin dediler. Ama urun elimde yok. Bu urun en son yola cikmisti urun. Bana gelir mi yoksa sıkıntı yaşar mıyım?

Aynı deneyimi bende yaşadım. Müşreti hizmetleri ile birebir görüşme sağlarsan. Sorun çözülebilir. Veya kargon geldiğinde tutanak tutturup iade yapabilirsin.

Aynısı bende de oldu 1.5 aydır bekliyorum en son MNG kargo getirmiş kargoyu ama başka adrese
Hem 1.5 ay kargo bekledim hem de yanlış adrese bırakmışlar.

Trendyol sağlam firma ama sipariş verdiğim ürünün hazırlanması bile 1 hafta sürdü. Kargoya ne zaman verilecek Allah bilir. Sanırım biraz yavaş çalışıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı