Trendyol kurye eylemi büyüyor

O eğer iyi kazanamazsa ne olur? İyi yemek yiyemez iyi uyuyamaz iyi dinlenemez. İyi dinlenemezse ne olur? Sizin isteklerinizi 8. kata kadar çıkaramaz ve sizden laf yer. Sizden laf yerse ne olur? Zaten az aldığı maaş ve zorlandığı işinden kovulur. Kovulursa ne olur demeyin insanların hali kötü. Birazcık çalışana saygınız olsun burcuvaziler gibi kötü kalpli olmayın.

Bu işlerin en başında müşteri memnuniyeti gelir bu kadar basit.
Evet yaptıkları iş çok zor evet yoruluyorlar maaşları az ama müşteri memnuniyetidir bu işin amacı.
Bu işin tek amacınıda yapmaları gerekir bu kadar.

Onun kazandığı para onu benim aldığım hizmet beni ilgilendirir nokta.

Merhamet genç dostum merhamet. Herkes hata yapabilir. Bunu anlayışla karşılamak lazım. Hizmetten memnun kalmazsan açarsın canlı desteğe yazarsın, anında kupon tanımlıyorlar. Bu hayatta hiçbir şey mükemmel değil. İnsanlar birbirlerine anlayış göstermezse bu Dünya yaşanılacak bir yer olmaktan çıkar. Bunu belki şimdi anlayamazsın ama iş hayatına girince daha net göreceğini düşünüyorum.

Bu işlerin en başında müşteri memnuniyeti gelir bu kadar basit.
Evet yaptıkları iş çok zor evet yoruluyorlar maaşları az ama müşteri memnuniyetidir bu işin amacı.
Bu işin tek amacınıda yapmaları gerekir bu kadar.

Size memnuniyet verebilmek için iyi bir ruh halinde olması lazım. Bu maaşla nasıl bir ruh halinde olur sen düşün. Ben bile bu yaşımda çalışmaktan ruh halim saçmalamaya başladı. Ve benim işim onlarınkine göre biraz daha kolay.
Merhamet genç dostum merhamet. Herkes hata yapabilir. Bunu anlayışla karşılamak lazım. Hizmetten memnun kalmazsan açarsın canlı desteğe yazarsın, anında kupon tanımlıyorlar. Bu hayatta hiçbir şey mükemmel değil. İnsanlar birbirlerine anlayış göstermezse bu Dünya yaşanılacak bir yer olmaktan çıkar. Bunu belki şimdi anlayamazsın ama iş hayatına girince daha net göreceğini düşünüyorum.

Ağzından bal damlıyor kanka. Empati kurmak çok önemli.

Kar günlerinde insanlar getirden sipariş vermislerdi sonra insanlar yağğğ sipariş vermeyin onların canı var dediler diğer kısımda uygulamanın amacı bu dedi sonra konu kapandı. Cidden kurye maasları çok az bundan 6-7 hatta 4 yıl önce 2017 de 3.70 imiş bundan 4 yıl önce bu iş patlasaydı 4000 TL maaş yeter ama bu zamanda yetmiyor bakın en az "6-7k" olmalı eskiden 6-7k maaş çok fazlaydı şimdi 6-7k ile 4000 maaş alan kişinin seviyesindesin şahin-Ferrari farkı var sen bu ülkede 6-7k doğal gaz-elektrik-su vb. seylere gidiyor sana kalıyor 1000k atıyorum sende 4-5 kişilik ailesin gene batıyorsun hepsi de bebek olduğu düşünsen şu an en yüksek maaş 10-12K olmalı "bence" çünkü cidden yetmiyor kurye maaşları filan.

Kardeşim adam kazanmasa neden kendi arabasını kullanıp o işi yapsın.Adamlar istifa da etmemiş eylem yapıyolar sadece.Daha fazla kazanabilecekleri iş olsa onu yaparlar ama iyi kazandıkları için başka işede geçmiyolar.
Adam kazanıyor burada bir sıkıntı yok zaten. Fakat her gün gelen zamlar otomatik olarak adamların maaşına eksi olarak yansıyor. Geçen ay kazandığı paranın çok daha altında kazanıyor şu anda. Bu yüzden de adam maaşına yapılan %11 gibi ufak bir zammı kabul etmeyip çok daha fazlasını istiyor işte.

Beni memnun etmeleri için sipariş ettiğim şeyi sitenin önünde değil "kapıda ödeme" yapmam lazım.

Sizi memnun etmeleri için çalışanlara saygınız olması lazım. Parayla istediğin alırsın ama o parayla çalışandan saygı ve memnuniyet alamazsın.

Geri
Yukarı