Giyim Trendyol Man Sweatshirt 114,99 TL

Satın aldım ve teslim edildi. Güzel sweatshirt. İçi polar, kışın üşütmez. Uzunluğu güzel, rengi güzel, güzel kombinler yapılabilir. Fakat tek bir sorunu var. Bana gelende cep yok :D Önü dümdüz. Sanırım değişim yapmayacağım çünkü cepsizlerin ayrı bir tarzı oluyor.

Trendyol gibi yerlerde neden bu kadar ucuz bu sweatler? AVM'lerde 400'den aşağıda bulamıyorum :(
Rengide çok hoşmuş alabilirim ben de teşekkürler.

Kalitesi iyi değil ben buna benzer 4-5 tane sweat aldım pişman oldum, aşırı ince göründüğü gibi kalın değiller. 3-5 yıkama sonrası sweatler boy çekiyor kolları kısalıyor vb. Kısaca ucuz etin yahnisi yavan olur.

Kalitesi iyi değil ben buna benzer 4-5 tane sweat aldım pişman oldum, aşırı ince göründüğü gibi kalın değiller. 3-5 yıkama sonrası sweatler boy çekiyor kolları kısalıyor vb. Kısaca ucuz etin yahnisi yavan olur.
110 lira hocam. Üstüne 60 lira katıp Dying Light 2 gibi bir çöp oyunu almak yerine sweatshirt almak daha mantıklı.

110 lira hocam. Üstüne 60 lira katıp Dying Light 2 gibi bir çöp oyunu almak yerine sweatshirt almak daha mantıklı.

Buna 110 vereceğime 170 TL'ye kaliteli sweatler var AVM'de, ben Internet'ten alma taraftarı değilim herkesin kendi kararı nereden biliyorsun diyeceksin gerçekten internetten aldıklarımla mağazadakiler bir değil. Elimle dokunup deneyeceğim kargo vb gibi şeyler uğraştırıyor. İnternetten tek aldığım şey teknolojik aletler, parçalar ve oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı