Trendyol OEM PS4 V2 orijinal mi?

PS4 oyunu için çakma oyun olmaz zaten.
PC destekler mi? Veya aynı kolun PC destekleyen versiyonu var mı? Bu kola alıştığım için diğerleri değişik geliyor.
Bir tane Bluetooth alıcısı alırsan destekler tabii. Ben de alıştım başka kullanamıyorum.

PS4 oyunu için çakma oyun olmaz zaten.

Bir tane Bluetooth alıcısı alırsan destekler tabii. Ben de alıştım başka kullanamıyorum.

Şimdi bu ürünle beraber alırsam kesin kullanabilirim değil mi? Sonra patlamayalım :)

PC için alacaksan en iyi Xbox One Controller.
Soruna gelirsek evet DS4 yazılımıyla beraber oynayabilirsin. Ancak dediğim gibi Xbox One Controller kullanmak daha mantıklı.
Neden? Tercih dışında başka bir şeye dayanmıyor bu. Ben mesela DS4'te daha rahat ediyorum. Aynı şekilde bazı insanlar da XB1 controllerında rahat edebilir. Destek olarak da bir farkı yok, DS4Windows indiriyorsun ve bitiyor olay. Bir de USB kablosu var tabii alınması gereken.

PC destekler mi? Veya aynı kolun PC destekleyen versiyonu var mı? Bu kola alıştığım için diğerleri değişik geliyor.
Destekler. Micro USB kablosu almanız yeterli. Bu kablo gibi.

Neden? Tercih dışında başka bir şeye dayanmıyor bu. Ben mesela DS4'te daha rahat ediyorum. Aynı şekilde bazı insanlar da XB1 controllerında rahat edebilir. Destek olarak da bir farkı yok, DS4Windows indiriyorsun ve bitiyor olay. Bir de USB kablosu var tabii alınması gereken.

Destekler. Micro USB kablosu almanız yeterli. Bu kablo gibi.
Şöyle anlatayım. Mesela Forza Horizon 4 oynamak istiyorsunuz. DS4 ile oynamaya çalıştığınızda sorun yaşıyorsunuz. Oyunu ALT+TAB yapıp DS4'ü gizleyip tekrar aktifleştirmeniz falan gerekiyor. Ancak Xbox One'da oyunlar direk bu kola adapte şekilde çıkıyor. Destek olarak bir fark var yani.
Ancak elbette oynanmaz diye bir şey yok. Kendimde hali hazırda DS4 ile oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı