Trendyol sipariş adresinde soyismin son harfinin yanlış yazılması

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Gamepower Magnus V2 sipariş ettim 1 saat önce ancak sipariş özetini incelerken soy adımın son harfini "r" yerine "D" olarak yazmışım ve düzeltemedim. Bir sıkıntı olur mu? Bir sıkıntı olursa ne yapmalıyım? Adres vs. her şey detaylı zaten.

Daha kargoya verilmemişse muhtemelen fatura da basılmamıştır.
Destek ile görüşebilirsiniz.

Ayrıca faturada T.C kimlik numaranız yer aldığı için bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Ayrıca faturada T.C kimlik numaranız yer aldığı için bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Bu konularda cahilim af buyurun.
Ben T.C. girmedim ki hocam? Adres, isim soy isim ve kart bilgileri girdim sadece.

27 Kasım'da verilecek ama destekle görüşmeyi hiç yapmadım nasıl olacak bilmiyorum.

Ben T.C. Girmedim ki hocam? Adres, isim soy isim ve kart bilgileri girdim sadece.

27 Kasım'da verilecek ama destekle görüşmeyi hiç yapmadım nasıl olacak bilmiyorum.

Ben daha önce adımı yanlış girmiştim. Kapıya gelen kurye yanlış yazdığım adı okudu. Benim dedim, verdi ve gitti. Yani bir sıkıntı çıkmıyor hocam.

Ben T.C. Girmedim ki hocam? Adres, isim soy isim ve kart bilgileri girdim sadece.

İsmini Abdülrezzak yazsan bile bir şey olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben T.C. girmedim ki hocam? Adres, isim soy isim ve kart bilgileri girdim sadece.

Ah, anladım.
Gene de bir sıkıntı olacağını sanmam. Kargocu gelip o ismi söyleyecek, siz de "benim" diyerek alacaksınız zaten.

İsmini Abdülrezzak yazsan bile bir şey olmaz.

Sıkıntı olmayacaksa tamamdır. Bir an derde düştüm. Umarım sıkıntı olmaz.
Teşekkür ediyorum. Destekle görüşmeye gerek var mı bilmiyorum.
Ah, anladım.
Gene de bir sıkıntı olacağını sanmam. Kargocu gelip o ismi söyleyecek, siz de "benim" diyerek alacaksınız zaten.

Anladım hocam. Çok teşekkür ederim. Bir sıkıntı olmayacağını anlamak içime su serpti. Hayatımda yaptığım 2. Online alışveriş olunca insan ister istemez sıkıntıya düşüyor 😅

Ben daha önce adımı yanlış girmiştim. Kapıya gelen kurye yanlış yazdığım adı okudu. Benim dedim, verdi ve gitti. Yani bir sıkıntı çıkmıyor hocam.
Çok teşekkür ederim. Sağolasın
Bende telefon numarasını yanlış yazmıştım bana hiç mesaj yollamadılar ama kargom gelmişti.

Anladım hocam. Teşekkür ediyorum :))

Yeni konular

Geri
Yukarı