Trendyol Sipariş Hazırlanıyorken İptal Etmek Mümkün Mü?

LASKEH123

Centipat
Ayakkabı siparişi verdim ve şu an siparişim hazırlanıyor da ben de iptal etmeğe tıkladığımda "SİPARİŞ İPTALİNİZ GERÇEKLEŞTİRİLEMEDİ" hatası veriyor. Şimdi Şikayetvar'a yazdım. Sizce iptal olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmadı gelince iade edersiniz, kafaya takılacak bir sorun değil bu. Kargoya vermeden önce iptal edilebiliyor N11'de. Hata veriyorsa bunu Şikayetvar'dan önce Trendyol'la çözmeye çalışın, ciddi şikayetlerin önceliği gidiyor diğer türlü.

Olmadı gelince iade edersiniz, kafaya takılacak bir sorun değil bu. Kargoya vermeden önce iptal edilebiliyor N11'de. Hata veriyorsa bunu Şikayetvar'dan önce Trendyol'la çözmeye çalışın, ciddi şikayetlerin önceliği gidiyor diğer türlü.
Yarın olunca trendyolla iletişime geçeceğim. Gelince iade etmek sorun değil de başka beğendiğim ayakkabı vardı ve stoğu azalıyor o yüzden vakit geçmesin diye biraz acele ediyorum da.
Maalesef fatura oluştuysa iptal olmuyor. Kargo görevlisi getirince paketi almayıp direkt iade diyorsunuz geri dönüyor.
İade talebi oluşturmam gerekiyor mu yoksa direkt iade edebiliyor muyum? Bir de fatura oluşmama ihtimali var mıdır?

Baktım. Müşterinin keyfi istemedi diye bir iptal seçeneği yok panelde. Canlı desteğin hiçbir şeye yetkisi olmamasını ve açılan biletin de 7 günde sonuçlanacağını düşünürsek en başında sipariş verirken 2 kere düşünün.

Unutmadan, Çiçeksepeti bu konuda daha iyi. Müşteri talebiyle iptal edebiliyoruz.

1697769668453.png

Geri
Yukarı