Trendyol siparişim ne zaman kargoya verilir?

merteknn

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çankaya,Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo IdeaPad Gaming 3 | Ryzen 7 5800H | RTX 3050 85 Watt | 16 GB 3200 Mhz RAM | WD SN530,SN570 1.5 TB SSD | 120 IPS PANEL.
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, bu sabah Trendyol üzerinden KızılElma mağazasından Samsung Galaxy A52 Siyah ürününü sipariş ettim. Ancak şöyle bir sıkıntı var ki teslimat tarihi 10-31 Mayıs diye gösteriyor. Sizce ne zaman elime ulaşır? Ne zaman kargoya verilir?
Not: Sipariş İstanbul'dan geliyor. Ben Ankara'da oturuyorum.
Not: Mağazanın tüm ürünlerinin teslimat tarihi 10-31 Mayıs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bu sabah Trendyol üzerinden KızılElma mağazasından Samsung Galaxy A52 Siyah ürününü sipariş ettim. Ancak şöyle bir sıkıntı var ki teslimat tarihi 10-31 Mayıs diye gösteriyor. Sizce ne zaman elime ulaşır? Ne zaman kargoya verilir?

10 Mayıs'da gelir.

Aksi bir şey olursa 11-12 Mayıs.

O tarih en geç eline ulaşacak tarih. Ellerinde stok varsa bugün kargoya verilir, cuma veya cumartesi elinde olur.

Bunun için de mi konu açıyorsunuz? Ne zaman verilirse o zaman verilir. Eğer ki geç olduğunu düşünürseniz şikayet edersiniz.
Artistlik yapmaya mı geliyorsun buraya ? Burada kimseye artistlik yaptırmıyoruz. Cevap yazmayacaksan boş yapmayacaksın, ban sebebidir.

Artistlik yapmaya mı geliyorsun buraya ? Burada kimseye artistlik yaptırmıyoruz. Cevap yazmayacaksan boş yapmayacaksın, ban sebebidir.
Cevabı yazmışım zaten. Senin gibi boş yapmak ya da artistlik yapmak gibi tehditvari veya hakaretvari konuşmuyorum. Ban sebebiyse şikayet edersin, buraya gelip böyle konuşmana gerek yok.

Geri
Yukarı