Trendyol siparişimi 3 gundur kargoya vermedi

Browniem

Centipat
Yer
Arabic sözlere sahipler onlara minnet eylemem.
Bu normal mi arkadaşlar? 3 gün önce sipariş verdim, tedarik aşamasında bile değil. Sipariş ettiğim malzeme mouse pad. Bu nasıl bir saçmalıktır? Normalde gün içinde kargoya verilmesi lazımken 3 gündür nasıl kargoya verilmiyor. Bir bez parçası için 3 gündür bekliyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana göre normal bir durum değil bazılarına göre normal bir durum.(Cuma sipariş verdiyseniz normal 3 iş günü önce verdiyseniz bana göre değil.)

Bu normal mi arkadaşlar? 3 gün önce sipariş verdim, tedarik aşamasında bile değil. Sipariş ettiğim malzeme mouse pad. Bu nasıl bir saçmalıktır? Normalde gün içinde kargoya verilmesi lazımken 3 gündür nasıl kargoya verilmiyor. Bir bez parçası için 3 gündür bekliyoruz.
[/QUOTE
Bugün 13:22 de kargoya verilmiş şuanlık sıkıntı yok.
Elinde stok kalmadıysa, onu bekliyor olabilir.
Cumartesi pazarı katmıyorsunuzdur umarım.

Sipariş kargoya verildi 13:22'de şu anlık sıkıntı yok. Fakat cumartesi ve pazar neden kat miyim? Sonuçta bazı kargolar da hafta sonu belirli saatlere kadar çalışıyorlar. Beklemekte bir anormallik göremiyorum.

Son düzenleme:
Sipariş kargoya verildi 13:22'de şu anlık sıkıntı yok. Fakat cumartesi ve pazar neden kat miyim? Sonuçta bazı kargolar da hafta sonu belirli saatlere kadar çalışıyorlar. Beklemekte bir anormallik göremiyorum.
Firma çalışmıyor olabilir. Cumartsi Öğlen 1'E kadar çalışır kargolar. Cumartesi pazarı katma hakkınız yok.
Ben de internetten satış yapan biri olarak, müşteri arayıp çok acil olduğu belirtmez ise cumartesi kargo çıkarmıyorum.

İlk defa alışveriş yapıyorsun herhalde. Bütün kargolar cumartesi öğlene kadar çalışır, cuma günü verdiğin bir sipariş çok ufak bir ihtimal dışında pazartesi kargoya verilir. Ve bu hem satıcının hem de kargo firmalarının en doğal hakkıdır, onlar da insan dinlenmeye ihtiyaçları var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı