Trendyol siparişimi almadan tüm paramı çekti

Randower

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi
Profil Kapağı
1524136703
Daha az önce Trendyol üzerinden şu ürünü aldım;
Trendyol cüzdan ile ödemek istedim. 208TL bakiye yükleyecekti. Bastım ve sistemsel hata yazdı siparişi almadı. Doğal olarak tekrar bastım ve aynı hata. Sonrasında bilgisayar üzerinden sipariş verdim. Bu sefer oldu. "Kaç param kaldı ya?" diye banka hesabıma girdim. Bir baktım 0 yazıyor. Ne? Hesap hareketlerini kontrol ettiğimde 2 defa 208 TL 1 defa da kalan bakiye olan 128 TL'yi çekmiş. Üstüne de siparişlerimde halen sipariş gözükmüyor. Ve Trendyol cüzdanımda 208TL var. Yani toplamda 544 TL çekildi. Ortada sipariş yok ve Trendyol cüzdan bakiyem 208TL. 208TL'yi sipariş olarak görmüş ama siparişi göremiyorum siparişlerim kısmında. Çektiği 128TL nereye gitti onun hakkında da hiçbir fikrim yok.

Şu an zaten sinirlerim aşırı tepemde uyuyamıyorum. 8:30'da hizmet açılır açılmaz arayacağım. Eğer durumu çözemezlerse ben nereye dava edebilirim. Sonuçta çekilen para ortada hesap hareketlerimde duruyor. Bankayı aramam bir şey değiştirir mi?

Desteklerine ulaştığında dekont falan isterler büyük ihtimal. Çözülmeyeceğini sanmıyorum. Müşteri hizmetleri çözecektir.
Dekont dediğiniz şey benim hesap geçmişimdeki şeylerse evet hepsini ss aldım hazırda bekliyorum 8:30 olmasını.

Öncelikle sakin ol. Bankayı bir ara konuş anlat durumu. O şekilde almıştım ben ekran kartının para iadesini. Trendyol desteğe yaz. Zaten iade edicekler. Çözerler 1-2 gün içinde. Trendyol biraz sıkıntılı firma zaten 4k Ekran kartı almaya kalktım adamlar ürünü yollamadı. Daha fazlaya satmak için. Geçmiş olsun.

Hocam sabah 9 da banka işlem saatlerinde düzeltirler, velev ki olmadı iade edersin sıkma canını.
Ortada iade edebileceğim herhangi bir ürün sipariş geçmişimde yansımadı.
Bu kadar agresif olmanız için şu an bir neden yok. Sistemsel hata her sistemde olabilir. Bir MH. ile görüşün ondan sonra durum bakılır.
MH. ne oluyor ?
Öncelikle sakin ol. Bankayı bir ara konuş anlat durumu. O şekilde almıştım ben ekran kartının para iadesini. Trendyol desteğe yaz. Zaten iade edicekler. Çözerler 1-2 gün içinde. Trendyol biraz sıkıntılı firma zaten 4k Ekran kartı almaya kalktım adamlar ürünü yollamadı. Daha fazlaya satmak için. Geçmiş olsun.
1-2 gün içinde çözmeleri demek benim 1-2 gün 0 lira ile idare etmem gerek. Ailem ile yaşamıyorum. Durumun bu kadar beni sinirlendirmesinin sebebi de bu zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı