Çözüldü Trendyol Siparişiniz Alındı Maili Gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alfirk

Kilopat
Selam, merhaba. Trendyol'dan uzun yıllar alışveriş yaparım ve hiçbir sorunla karşılaşmazdım.
Her ürün aldığımda mail adresime; siparişini aldık kargoya verildiğinde haber vereceğiz diye mail gelirdi.

Ama bir ocak ayında, bir de dün bu mail posta kutuma gelmedi. Posta kutusundaki tanıtımlar vs. gibi her yeri kontrol ettim, yok.

Trendyol sitesinde hazırlanıyor gözüküyor, ama mail gelmedi. Bu normal mi? Sizde de oldu mu hiç?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bazen sistemlerdeki yoğunluktan dolayı mesaj gelmeyebilir. Uygulamadan kontrol edebilirsin. Ürünün "Hazırlanıyor" aşamasındaysa satıcı senin ürününü hazırlayıp kargoya verme aşamasında, eğer elinde yoksa da tedarik ediyordur.
Aynen hocam bazen sistemde bu gibi ufak aksaklıklar olabiliyor zamanla geleceğini tahmin ediyorum.
Bu arada benim profil fotoğrafım daha güzel :D

Selam, merhaba. Trendyol'dan uzun yıllar alışveriş yaparım ve hiçbir sorunla karşılaşmazdım.
Her ürün aldığımda mail adresime; siparişini aldık kargoya verildiğinde haber vereceğiz diye mail gelirdi.

Ama bir ocak ayında, bir de dün bu mail posta kutuma gelmedi. Posta kutusundaki tanıtımlar vs. gibi her yeri kontrol ettim, yok.

Trendyol sitesinde hazırlanıyor gözüküyor, ama mail gelmedi. Bu normal mi? Sizde de oldu mu hiç?

Bazen gelmeyebiliyor ancak merak ediyorsan müşteri hizmetlerini arayıp durumunu sorabilirsin
Anladım hocam teşekkürler. Bende sadece bana mı oluyor bu demiştim. Trendyol sitede hazırlanıyor gözüküyor uygulamadan da bildirim geldi onaylandı diye ama mail gelmedi.
Aynen hocam bazen sistemde bu gibi ufak aksaklıklar olabiliyor zamanla geleceğini tahmin ediyorum.
Bu arada benim profil fotoğrafım daha güzel :D
Teşekkürler hocam. Bende sadece bana mı oluyor bu sorun zannediyordum. Zamanla da gelmedi hocam dün almıştım :D
Hahaha takımlar aynı hocam sorun yok sizinki güzel olmuş :D Ama bence en güzeli en yenisi, sade keskin kenarlı olan.

CS:GO demi ?

Anladım hocam teşekkürler. Bende sadece bana mı oluyor bu demiştim. Trendyol sitede hazırlanıyor gözüküyor uygulamadan da bildirim geldi onaylandı diye ama mail gelmedi.

Teşekkürler hocam. Bende sadece bana mı oluyor bu sorun zannediyordum. Zamanla da gelmedi hocam dün almıştım :D
hahaha takımlar aynı hocam sorun yok sizinki güzel olmuş :D ama bence en güzeli en yenisi, sade keskin kenarlı olan.

CS:GO değil mi?

Esprisine söylüyorum ya :D aynen bu arada lise zamanlarında fnatic maçlarını takip ederdim sürekli.
Efsane kadro flusha-krımz-jw-olofmeister-xizt kadrosu yenilmezdi bir aralar :D

Esprisine söylüyorum ya :D aynen bu arada lise zamanlarında fnatic maçlarını takip ederdim sürekli.
Efsane kadro flusha-krımz-jw-olofmeister-xizt kadrosu yenilmezdi bir aralar :D
Lise zamanlarında mı hocam :D üniversiteden mezun oldum yaşım 25+ hala fanatik takip ederim. ESL bana göre futboldan daha keyifli. 8 Mart'ta ProLeague başlıyor.
Aynen ya, şimdi Jackinho geldi Brollan ile bir B' yi tutamıyor :D ah flusha ah, ama her zaman fnatic :)
Bazen sistemlerdeki yoğunluktan dolayı mesaj gelmeyebilir. Uygulamadan kontrol edebilirsin. Ürünün "Hazırlanıyor" aşamasındaysa satıcı senin ürününü hazırlayıp kargoya verme aşamasında, eğer elinde yoksa da tedarik ediyordur.
Teşekkürler hocam. Evet sitede hazırlanıyor aşamasında.

Geri
Yukarı