Trendyol siparisiniz olusturuluyor hatasi

İbrahim Gürel

Hectopat
Yer
Ankara
Trendyol'da siparişime geldiğimde siparisiniz olusturuluyor ve sipariş detaylarına tiklanmiyor. Param çekildi, ürün bir e pin. Yaklaşık 20 30 dakikadır böyle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Trendy ol müşteri hizmetlerini aradım az önce ama benim sorunumu belirten tuslama yok. Ürün iade ile ilgili dediğimde ürün sipariş numarasını istiyor ama bende o sekmeyi girilmiyor.
Gerek yok ona rastgele bir şeye girip yeterli değil diyin. Oda diyecek ki müşteri hizmetlerine bağlanmak ister misiniz evet diyeceksiniz.

Gerek yok ona rastgele bir şeye girip yeterli değil diyin. Oda diyecek ki müşteri hizmetlerine bağlanmak ister misiniz evet diyeceksiniz.
Peki.
Trendyol asistana yazdım ve sipariş ile ilgili bir şeyi seçtim. Ardından bir öneride bulundu bot ancak ben "cevap yetersiz" seçeneğini seçtim. Canlı destek'e yazdıktan sonra bana bir sipariş numarası ve ürün adı gönderdi ürün bu mu? dedi. Evet dedim ve o da bana siparişlerin yoğun olduğu döneme denk geldiği için böyle bir olay yaşandığını ve siparişte bir sorun olmadığını, yakın zamanda ürünün teslim edileceğini belirtti. Aksi bir durum olursa paylaşırım ama sorun çözüldü gibi.
@reddline

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı