Trendyol ürün iadesi

aasmcan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus TUF Gaming A520M-PLUS WiFi - CPU: AMD Ryzen 5 5600 - GPU: Asus Dual AMD RX 6600 - RAM: XPG 16GB(2x8GB) Spectrix D41 RGB 3200mhz CL16 - SSD 1: Kingston 500GB NV2 NVMe 3500MB-2100MB M.2 - SSD 2: Kingston SSDNow 240GB SATA 3 V300
Mouse: Razer Mamba Elite - Pad: SteelSeries QcK L - Klavye: Razer Blackwidow Chroma - Kulaklık: Razer Barracuda X 2022
Geçen hafta bayram girmeden çarşamba günü teslim aldığım RAM'ler arızalı mı değil mi emin olamadım. Çünkü iki test yaptım birinde 196 hata çıkarken, diğerinde hiç çıkmadı. Bu da kafamı kurcaladığı için iade edip başka bir RAM almak istiyorum. 2 haftalık sürem daha dolmadı. Artık arızalı değilse bile iade etmek istiyorum. Trendyol'a kolay iade talebiyle iade edebilir miyim? Hangi sebepten ötürü iade etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri hizmetleri ile konuşarak iade edin fakat sakın ürünün bozuk veya arızalı olduğunu söylemeyin beğenmedim, beklediğim gibi değildi veya vazgeçtim diyin.

Geçen hafta bayram girmeden çarşamba günü teslim aldığım RAM'ler arızalı mı değil mi emin olamadım. Çünkü iki test yaptım birinde 196 hata çıkarken, diğerinde hiç çıkmadı. Bu da kafamı kurcaladığı için iade edip başka bir RAM almak istiyorum. 2 haftalık sürem daha dolmadı. Artık arızalı değilse bile iade etmek istiyorum. Trendyol'a kolay iade talebiyle iade edebilir miyim? Hangi sebepten ötürü iade etmeliyim?
Arkadaşların dediği gibi müşteri hizmetlerini arayıp yaptırın fakat göndermeden önce Ramler'in videosunu çekmenizi öneririm kargoyla vs gönderirken bir hasar alırsa senden kaynaklı olmadığı belli olsun.

Teşekkür ediyorum. Dediğiniz şekilde yaptım, umarım bir sıkıntı çıkmaz.

Satıcıdan satıcıya değişiyor iade işlemi. 3 ürün aldım 2'si arızalıydı, arızalı olanlardan sadece bir tanesini iade aldılar. Diğer iki ürün elimde kaldı malesef ve bu süreçte bana söyledikleri yalanlar da cabası. Umarım iadeniz kabul olur ve sonrası için Trendyol üzerinden alışverişi yapmanızı, özellikle elektronik ürünler için tavsiye etmiyorum.

Geri
Yukarı