Trendyol'dan alınan RX 6700 XT'nin OC versiyonu yerine normal versiyonu geldi

Yusufxeles

Centipat
Katılım
2 Mart 2022
Mesajlar
80
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Merhaba Trendyol'dan linkini bıraktıgım ürünü aldım ve kullandım ama sonra ürünün OC olmayan versiyonu oldugu fark ettim.
Ve iade ettim ama satıcı alamdı. Sonra dedim neden başka ürün gönderiyorsunuz dedim, diyor ki zaten arasında fark yok filan ve size dogru ürün gönderilmiş diyor.
Ve sonra da kararımız kesindir, size bir daha cevap vermeyecegiz diyor. Ürün faturada OC yazıyor ve bana gelen normal ürünün seri numarısını kontrol ettim, normal versiyon.
Sizce ne yapmalıyım ve ürün 2 ay önce garantisi başlamış gözüküyor, bu normal mi? Ürün hem de arızalı, ekran bazen karıncalanıyor tamamen.

 
Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünün arızalı olduğunu belirterek iade etmeye çalıştınız mı?
 
Evet bana ürünü bozdunuzmu diyor ben öncesinde servise yollayacağım dedim ama farurayla sri numarada versiyonlar uyuşmuyor

Ayrıca fatura kesilince garanti başlamalı sanırım. Yani 2 ay önce olması normal değil.

Bu konuda kendini savundu
 
Hayır bu ürünün 2 farklı modeli var OC ve normal diye, ben OC varyasyonunu aldım fakat bana normal halini yolladınız diye mağara adamına anlatır gibi anlatmayı deneyin.
 
Hayır bu ürünün 2 farklı modeli var OC ve normal diye, ben OC varyasyonunu aldım fakat bana normal halini yolladınız diye mağara adamına anlatır gibi anlatmayı deneyin.

Anlamıyor diyor ki zaten fazla fark yok size dogru ürün gönderdim diyor yani yalan söylüyor
 
AMD kartlarda undervolt yapılmadan galiba WattMan'dan kurtulamıyorlar yani her halukarda frekans vs düşürmek zorunda kalacaksın gibi ama tabii ki iade etme hakkın senin fikrin kimse tersini diyemez baştan söyleyeyim.
 
Geri
Yukarı