Trendyol'dan alınan VP gelmedi

Makaleler
1
KraliyetOnline isimli bir satıcıdan VP aldım. Saatler geçmesine rağmen gelmedi hala. Sorduğumda bana Trendyol kaynaklı bir sorun olduğunu söyledi ama ben endişelenmeye başladım. Bu sorun nasıl çözülür? Ayrıca siparişi iade edemiyorum.

Kraliyetonline isimli bir satıcıdan VP aldım. Saatler geçmesine rağmen gelmedi hala. Sorduğumda bana Trendyol kaynaklı bir sorun olduğunu söyledi ama ben endişelenmeye başladım. Bu sorun nasıl çözülür? Ayrıca siparişi iade edemiyorum.

Ürünün linkini atar mısın? Trendyol da VP satan öyle bir kullanıcı bulamadım.

İlgili kuruluşun 9.9 satıcı puanı bulunuyor. Elbet ulaştırılır ama dilerseniz Trendyol'un müşteri hizmetleri üzerinden ekstra talep oluşturabilirsiniz.

Var.

Siparişi iade edemezsin digital olduğu için. Bazen 3-4 günü bulduğu bile oluyor Trendyol o konuda biraz kötü. Özellikle günlük ürün düştüğünde pazara yetişemiyorsunuz.

İlgili kuruluşun 9.9 satıcı puanı bulunuyor. Elbet ulaştırılır ama dilerseniz Trendyol'un müşteri hizmetleri üzerinden ekstra talep oluşturabilirsiniz.
Şu an yazdım satıcıya dönüş bekliyorum.
Siparişi iade edemezsin digital olduğu için. Bazen 3-4 günü bulduğu bile oluyor Trendyol o konuda biraz kötü. Özellikle günlük ürün düştüğünde pazara yetişemiyorsunuz.
Ben daha önce PAYBOX isimli satıcıdan VP almıştım ve 5 dakika içinde teslim edilmişti. Şimdi farklı satıcıdan alınca ufaktan bir irkildim. Dedim bunlar bizi taklaya mı getirdi :D

Ben daha önce paybox isimli satıcıdan VP almıştım ve 5 dakika içinde teslim edilmişti. Şimdi farklı satıcıdan alınca ufaktan bir irkildim. Dedim bunlar bizi taklaya mı getirdi :D

Yok 24 saat sonrasında işlem yapılıyor diye hatırlıyorum ama oradan almak yerine bir dahakine başka sitelere yönelin 5 lira ucuz diye bazen mağdur olunabiliyır.

Vodafone Her Şey Yanımda uygulamasına da öneririm. Müşteri olmanıza gerek yok. Üye olarak alışveriş yapabiliyorsunuz. Hemen hemen her ay 15-20 TL'lik hediye kuponlar veriliyor. Orada da VP satışı mevcut.

Paybox isimli satıcıda benzer bir sorunu yaşamıştım. Gece alışverişlerinde özellikle kodun gelmesi sabahı buluyor banka mesai saatleri dışında olduğu için ödeme güvenliğinin doğrulanması vesayir bişey uzun sürüyor o yüzden. Buna benzer bişey söylemişti trendyol destek yanlış hatırlamıyorsam. Eğer akşam verdiyseniz siparişi sabah gelir muhtemelen

Yeni konular

Geri
Yukarı