Trendyol'dan kıyafet alınır mı?

183206

Megapat
Makaleler
1

Böyle kıyafetler beğendim de, Trendyol'dan kıyafet alınır mı? Birkaç tane daha var hoşuma giden.
Her üründe hem olumlu hem olumsuz yorumlar var. Yorumlara bakarak bir yere varamıyorum.

Böyle kıyafetler beğendim de, Trendyol'dan kıyafet alınır mı? Birkaç tane daha var hoşuma giden.
Her üründe hem olumlu hem olumsuz yorumlar var. Yorumlara bakarak bir yere varamıyorum.
Alınır. Baktınız olmadı veya defolu geldi geri iade yapın. Bu kadar basit.

Markaların kendi mağazalarından alışveriş yaptığım çok oluyor. Yani ne aldığına dikkat ettiğin sürece sorun değil. Bazen replika ürün satan butikler de dükkan açıyor. Trendyol’un ortaya çıkış noktası zaten kıyafet satışı, gayet yeterli bir platform.

Trendhol kargoda sıkıntı çıkarmıyor hocam al dene ama ben internetten kıyafet alamıyorum çok huylu bir insanım 😂

Alınır ama beden uymazsa uğraştırır. Değiştirilir ama gideceksin de kargoya vereceksin de.... Ölme eşeğim ölme.
O kadar abartmayın. Bende alışveriş yapıyorum olmadığı zamanda iade numaramı alıp aldığım kargoya geri teslim ediyorum. Bu kadar. Gerisini onlar hallediyor zaten.

Benimde siteye karşı çok ön yargım vardı. Bu yaz baya alışveriş yaptım sorun yaşamadım. Siteden ziyade aldığın satıcı önemli. Satıcının puanı ve aldığın ürünün yorumlarına bak mutlaka. Bazen güzel görünen ürünler için satın almış kişilerin yorumları çok etkileyici olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı