Trendyol'dan Xiaomi Mi A2 alınır mı?

Emin misiniz? Yakınlarımda var olan Vodafone bayiisine sordum, 64 GB'lik modele 2300 TL dedi. Trendyol'da indirime girmiş. İçimden güvenmek geliyor ancak, güvenemiyorum. Bir de, araştırırken, MIUI Türkiye diye bir sayfa buldum. KVK Garantili Xiaomi Mi A2 (64 GB / 4 GB) burası güvenilir midir?

Bu arada site güvenilir ancak, orijinal mi? Bunu satıcılar mı yoksa sitenin kendisi mi satıyor? Ayrıca MIUI Türkiye'de KVK garantili. Hangisini tercih etmeliyim?

"Ahahhah" haklısınız hocam. Peki MIUI Türkiye'ye ne diyorsunuz? Hepsiburada.com üzerinden satış yapıyor. Trendyol mu? MIUI Türkiye'mi?
Fiyat farkı gözetilerek alınması gereken bir karar. Fark az ise garantili ürün alınabilir ama fark çoksa şahsi fikrim gerek olmadığı yönünde. Ya kullanıcı hatası yada bu garanti kapsamına girmiyor cümlelerini duymak için yüksek meblağ odemezdim, Hepsiburada dan Pocophone F1 alarak da odemedim. Dediğim gibi şahsi fikrim yanlış düşünüyor olabilirim.

İnternette, Trendyol ile ilgili "IMEI kaydı olmayan telefon sattılar" "halen gelmedi" "tedarik edilme sorunu" gibi şeyler duydum. Bunlar beni tırsıttı doğrusu.

İnternette, Trendyol ile ilgili "IMEI kaydı olmayan telefon sattılar" "halen gelmedi" "tedarik edilme sorunu" gibi şeyler duydum. Bunlar beni tırsıttı doğrusu.
Hepsiburada dan firma puanlarına bakarak alışveriş yapın, hatta o fiyatlara ciktiysaniz, Mi 8 Lite araştırın, sitede 1800 kusursuz sanırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı