Trojan i silemiyorum

Falsent

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda trojan olduğunu youtbe kanalıma hile videoları yüklenmeye başladığında anladım Windows Defender'de taratıyorum 2 tane trojan çıkıyor 2sine de kaldıra basıyorum eylemleri başlat diyorum hiçbir şey olmuyor. Hızlı tarama geri geliyor ben bunları nasıl silebilirim? Malwerbytes ve trojan removerde gözükmüyor ama Windows Defender'de hızlı taramada gözüküyor. Bilen varsa ya da başına gelen yardım edebilir mi bana?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    17,5 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi moderatör bu yazım yanlışlarını düzeltmeden onay verdi anlamadım? Soruna gelecek olursak temiz kurulum ile trojeni komple silebilirsin.

Combofix'i tavsiye ederim. Combofix'in Windows 10 sürümü varmıydı bilmiyorum fakat bir araştırın.
Ne gerek var Combofix'e? İnternetini harcayacak da Combofix indirecek de... Porçöz dökün düzelir (!) 😅

Şaka bir yana... Combofix AV değildir.
Kaspersky ile sistemi taratıp bulunan varsa kaldırın. Youtube hesabınız Google hesabı ile ayrıysa ikisi için de güvenlik seviyelerini yükseltin.
@Murat5038'in dediklerini yapın. :)

Windows Defender güncelleyip, Offline modda tarama başlatın.
Windows Defender güncelleyip, Offline modda tarama başlatın.
Düzelmez ise ESET Internet Security indirip tam tarama yaptırın.
Önceden bende de buna benzer bir virüs vardı, Offline tarama ile silindi. KasperSky da iyidir ama Rus yazılımı olduğundan biraz şüphe çekici. En azından benim için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı