Trojan nasıl bulunur ve silinir?

İCarL

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu bilgileri bilgisayar mühendisi olan abimden aldım haberiniz olsun. Şimdi ilk önce bilgisayarın arama kısmına Denetim Masası yazın, oradan sonra arama kısmına uygulamalar yazın, uygulamalar ve özelliklerine girin, sonra herhangi bir programa sağ tıklayıp grublandıra basın, oradan yükleme tarihine göre seçin en son yüklenenlerden tanımadığınız sizin yüklemediğiniz bir uygulama varsa silin. Evet şimdilik bu kadar. Bir yöntem daha var onu da 1 saate atarım.

Yanlış anlamayın ama bunu bir 'bilgisayar mühendisi' çözüm yöntemi olarak bilgiyi paylaşıyor ise, bu ülkede yazılımın neden ilerlemediğinin en büyük örneklerinden birisidir.

Hocam bu mu "bilgisayar mühendisi" kişinin paylaştığı bilgi, ülkem çok iyi yerlere gidiyor (!) ( Bu arada Malwarebytes ile sisteminizi taratırsanız, daha iyi bir sonuç alırsınız emin olun. )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar bu bilgileri bilgisayar mühendisi olan abimden aldım haberiniz olsun. Şimdi ilk önce bilgisayarın arama kısmına Denetim Masası yazın, oradan sonra arama kısmına uygulamalar yazın, uygulamalar ve özelliklerine girin, sonra herhangi bir programa sağ tıklayıp grublandıra basın, oradan yükleme tarihine göre seçin en son yüklenenlerden tanımadığınız sizin yüklemediğiniz bir uygulama varsa silin. Evet şimdilik bu kadar. Bir yöntem daha var onu da 1 saate atarım.
knk onla anca vürusun v sini bulursunu bunu dene
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bak buda iyi

Geri
Yukarı