Trojan Nasıl Silinir?

Dixxe

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün bir haber sitesine girdiğimde Kaspersky 4 tane trojan buldu (HEUR:Trojan.Script.Generic) sonra hemen siteden çıktım 2 kere tarama yaptım bir şey bulamadı Windows'un kendi taramasını yaptım, malware indirdim 2 kere tarattım 2 tane daha antivirüs programı indirdim yine bir şey çıkmadı, bu sefer güvenli modda Kaspersky ile tam tarama yaptım yine bir şey çıkmadı. Silindi mi anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

SS.png

Merhaba, bugün bir haber sitesine girdiğimde Kaspersky 4 tane trojan buldu (heur: Trojan. Script. Generic) sonra hemen siteden çıktım 2 kere tarama yaptım bir şey bulamadı Windows'un kendi taramasını yaptım, malware indirdim 2 kere tarattım 2 tane daha antivirüs programı indirdim yine bir şey çıkmadı, bu sefer güvenli modda Kaspersky ile tam tarama yaptım yine bir şey çıkmadı. Silindi mi anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1226625

Kaspersky engellemiştir görünmüyorsa.

Merhaba, bugün bir haber sitesine girdiğimde Kaspersky 4 tane trojan buldu (heur: Trojan. Script. Generic) sonra hemen siteden çıktım 2 kere tarama yaptım bir şey bulamadı Windows'un kendi taramasını yaptım, malware indirdim 2 kere tarattım 2 tane daha antivirüs programı indirdim yine bir şey çıkmadı, bu sefer güvenli modda Kaspersky ile tam tarama yaptım yine bir şey çıkmadı. Silindi mi anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1226625

Sitede bulduysa zaten Kaspersky önlem alıyor. İlk taramadan sonrası gereksizdi.

Bu kadar taramada bir şey yoksa virüs yoktur.

Eki Görüntüle 1226625

Silinmiştir bence, silindiğinden emin olamadıysan temiz kurulum yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı