Trojan Virüsü

MendelsOrange

Kilopat
Daha fazla  
2 gün önce USB belleğimi bilgisayarıma taktığımda virüs programım direk trojan ve solucan uyarısı verdi, bir şekilde halletiğimi sanıyordum.
Gördüm ki en düşük ayarlarda 200 FPS'nin altını görmeyen oyunda FPS drop oluştu ayrıca bilgisayarda fark edilir bir yavaşlama, bunun trojan bulaşmasıyla alakası olabilir mi ?
Defalarca tarama yaptım bütün noktaları taradım fakat bir sonuç elde edemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi yazılımla tarattığın önemli. Ayrıca zararlı temizlense bile sisteme etki edebilir.

Downloads - SurfRight bu adresten Hitman Pro indirip, uygulamayı çalıştırın. Taratmadan önce options(settings) dan, lisans kısmına girip 30 günlük deneme sürümünü aktif edin.
Ardından tarama yapıp bulduklarını silin.

Ardından bakım adımlarını uygulayın. Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi

2 gün önce USB belleğimi bilgisayarıma taktığımda virüs programım direk trojan ve solucan uyarısı verdi, bir şekilde halletiğimi sanıyordum.
Gördüm ki en düşük ayarlarda 200 FPS'nin altını görmeyen oyunda FPS drop oluştu ayrıca bilgisayarda fark edilir bir yavaşlama, bunun trojan bulaşmasıyla alakası olabilir mi ?
Defalarca tarama yaptım bütün noktaları taradım fakat bir sonuç elde edemedim.

Sistem geri yüklemeyi deneyin. Sonrada Avast yükleyin ( İinternette full sürümü var her yerde) veya Windows Defendırı Aktif edin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı