Trojandan tamamen nasıl kurtulunur?

leoni26

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, bilgisayarıma trojan virüsü bulaştı Gmail'lerim çalındı GTA 5 hesabımın şifresini ve epostasi değiştirildi ve virüs taraması yaptığımda trojan coinminer gibi şeyler çıktı. Silebildim ama bütün hesaplarımı da kurtardim fakat hala bilgisayarımın içinde sanki ben oyuna girince arkada Instagram hesabıma girip şifresini falan degistiriyor. Ne yapmam lazim? Yorumlarınız için teşekkürler.

Öncelikle merhaba, bilgisayarıma trojan virüsü bulaştı Gmail'lerim çalındı GTA 5 hesabımın şifresini ve epostasi değiştirildi ve virüs taraması yaptığımda trojan coinminer gibi şeyler çıktı. Silebildim ama bütün hesaplarımı da kurtardim fakat hala bilgisayarımın içinde sanki ben oyuna girince arkada Instagram hesabıma girip şifresini falan degistiriyor. Ne yapmam lazim? Yorumlarınız için teşekkürler.
EEK, KVRT ve ESET Scanner taramaları yapın.

Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yapın. Virüs korsan bir oyundan dolayı da bulaşmış olabilir. Kafam rahat olsun diyorsanız çakın formatı.

Dostum trojan coinminer virüsü silsen bile hala bilgisayarın içinde durur. Tavsiyem hiç uğraşma çak formatı.

Bilgisayarı "Ağ desteği ile güvenli modda" başlatın.
Malwarebyte's Antimalware kurup tarayın.
Sistem Geri Yükleme Noktaları'nı silin.
Bilgisayarı yeniden başlatın.
Kaspersky Security Cloud Free kurup güvenle kullanın.

eğer hala satılıyorsa yerli ya da yabancı sayfalarda malwarebytes ya da özellikle kaspersky virüs taramaları ana sayfalarında satılandan daha ucuza satılıyordu. öneririm. daha çok önereceğim şey ise format.

Yeni konular

Geri
Yukarı