[Trol] İki kız kardeş bana aşıklar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2 kız birlikte idare etmek bile karaktersizlik, sen iki kardeş diyorsun. ( Kurallar nedeniyle daha ağırını yazamıyorum)

Kanka gördüğüm kadarıyla harem kurma fantezin var. Halit'in de böyle bir fantezisi vardı...
IMG_20201203_170746.jpg

Hayatının diğer alanlarında göremediği ilgiyi sosyal medyadan arayan biri işte, kendini tatmin ediyorsa ne mutlu. Arada böyle üyeler olacak ki diğer üyelerin değeri anlaşılsın.
Bunu anca bi' zavallı yapabilir, kaldı ki çok kez şahit olduk. Burada kendini tatmin ediyorsa gerçekten sıkıntıları olmalı.

İkisi de çok güzel. Biriyle karşılaşınca ona aşık oluyorum, öbürüyle karşılaşınca ona aşık oluyorum. Ben ikisine de aşığım, ikisinin de bir birinden haberi yok bana aşık olduklarından. İkisini de istiyorum, ağlayacağım. İkisiyle de çıkmak istiyorum ama birbirlerinden haberleri olmasın. Ben ikisine de aşığım. Dur, yoksa benim sağ tarafta da mı kalbim var, anlamadım :D Ben ne yapacağım? Bu aşk nasıl bir şey? Bana bir yol gösterin ama o yol ikisine de giden bir yol olsun.
Ee baldız baldan tatlıdır demişler.(!)

Haydaa... ortamlara bak🤣

Benim ikizim var ama görüşmüyoruz kardeşimle ama istersen numarasını verebilirim de. Benim aynım o da merak etme dersin. İkisini de kaçırmazsın elden🤣

3B1C154D-1B05-45EA-85A1-AF15BCFC657D.jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı