Tronsmart Sono alınır mı?

Sesi küçük bir hoparlör gibi değil ancak %100 seste kullanamıyorum asla. Onu kim demişse yalan söylemiş. Hele bir de ekolayzer yaptım ki masada hoparlör gibi bile kullanabiliyorum yeri geldiğinde. Sesi gayet iyi.

8bff6756-dfb2-4327-a3ab-6d684f0f81d4.jpg

Sesi küçük bir hoparlör gibi değil ancak %100 seste kullanamıyorum asla. Onu kim demişse yalan söylemiş. Hele bir de ekolayzer yaptım ki masada hoparlör gibi bile kullanabiliyorum yeri geldiğinde. Sesi gayet iyi.

Eki Görüntüle 1046849

Anladım, sağ ol bana yardım ettiğin için. Ekolayzer ayarını paylaşabilir misin? Yarın alacağım da kulaklığı.

Hayır zaten kulaklığın kendisi tek jak. Y dönüştürücü ile ikiye ayrılabiliyor. Y dönüştürücü de kutudan çıkıyor. İki tür kullanımda da birebir aynı performansı veriyor.

1 ay olmuş bir değişiklik olacağını düşünmüyorum ama yine de sormak istedim. Bir problem çıktı mı ? Ve oyun için ekolayzer ayarlarını verir misin?
Oyun için ayrıca ekolayzerim yok hocam. Dümdüz kullanıyorum. Sadece daha önce paylaştığım Bass ayarı var. Herhangi bir sorun da yok hala cayır cayır. Sadece sıcakta terletiyor. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı