Tronsmart sono cızırtı sorunu

Mert karayel

Hectopat
Ürünüden ses anlamında çok memnunum pedleri de çok iyi fakat, mikrofonundan aşırı cızırtı geliyor testlerine baktığımda cızırtı yok sizce sebebi ne olabilir?
Bu kadar rahat bir kulaklığı iade etmek istemiyorum.

Ürünüden ses anlamında çok memnunum pedleri de çok iyi fakat, mikrofonundan aşırı cızırtı geliyor testlerine baktığımda cızırtı yok sizce sebebi ne olabilir?
Bu kadar rahat bir kulaklığı iade etmek istemiyorum.
Anakartından veya taktığın portla ilgili olabilir. Farklı portlar dene, kasanın arkasına tak.

Bazen bu DB değeri çok yüksek olabiliyor bu yüzden mecburi bir cızırtı yaşanıyor. Ses ayarının yanındaki mikrofona basarsanız altta çıkan DB ayarını bulursunuz. MSI, Asus anakart fark etmez hepsi kısmen aynı. Eğer ayar düşerse minimum cızırtı alırsınız.
öneri.PNG

Bazen bu DB değeri çok yüksek olabiliyor bu yüzden mecburi bir cızırtı yaşanıyor. Ses ayarının yanındaki mikrofona basarsanız altta çıkan DB ayarını bulursunuz. MSI, ASUS anakart fark etmez hepsi kısmen aynı. Eğer ayar düşerse minimum cızırtı alırsınız.
Eki Görüntüle 717224

0DB de direkmen 4 saattir uğraşıyorum 60TL'lik Rampage kulaklıktan farkı yok vallahi mikrofonunun.
Kasanın arkasına taktın mı?

Evet kasanın arkasına da taktım önünede diğer bilgisayarda da denedim fakat sorun hiç geçmiyor.

Başka bilgisayarda denedim fakat onda da cızırtı geliyor aynı şekil, mikrofonu ses kartı üzerinden kapatıyorum halen cızırtı geliyor AAA uuu diyorum sesim gelmiyor cızırtı geliyor aşırı sacma.
Ses denetim masasından mikrofon kalitesini en yüksek seviyeye al, belki biraz iyileştirir. Garip, hiçbir şekilde azalmadı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı