Tronsmart Sono kulaklık için pad önerisi

Bütçe
200

Mithranlia

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba, Tronsmart Sono kulaklığımın padleri yırtıldı. Bende yedek pad arayışına girdim ama internette hiç satan yer yok. Acaba bu ürün uyumlu olabilir mi? Hangi pedi tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam padleri değiştirebildiniz mi, değiştirdiyseniz hangi padler uyumlu?

Hayır hocam uzun araştırmalar yaptım bir sürü pad denedim hiçbiri eskisi kadar rahat olmuyor kafa acıtıyor. Paranız varsa yeni kulaklık almaktan başka çare yok. Ürünün kulaklık padlerinin yedeği üretilmiyormuş değiştirmiyorlar.

HyperX Cloud 2 için farklı padler satılıyor, kalite farkı vardır. Ölçülerle ilgili sıkıntı oluyor mu asıl derdim o, bol gelip kendi kendine düşmesin veya dar gelip takılamamazlık sorunu olmasın. uymazsa iade ayrı dert 150-200 lira çöp olmasın da. Yardımlarınız için teşekkürler.

HyperX Cloud 2 için farklı padler satılıyor, kalite farkı vardır. Ölçülerle ilgili sıkıntı oluyor mu asıl derdim O, bol gelip kendi kendine düşmesin veya dar gelip takılamamazlık sorunu olmasın. Uymazsa iade ayrı dert 150-200 lira çöp olmasın da. Yardımlarınız için teşekkürler.

Ben aldığımda piyasanın en önerilen satıcısından almıştım, padleri yeteri kadar dolgulu gelmemişti ve kafamı acıtmıştı.

Geri
Yukarı