TROY Kart Sözleşmesi

157134

Kilopat
Makaleler
3
İlk defa kart aldığım için baya tecrübesizim. Param Genç kartını aldım ve elime ulaştı. Kartı aktifleştirmek istediğimde şu karşıma çıktı:
21213.PNG

Her şey tamam fakat İmzalanan Troy Sözleşmesi kısmını anlamadım. PDF dosyasındakileri A4'e çıkartıp, imzaladıktan sonra tekrardan tarayıcıyla taratmam mı gerekiyor? Eğer böyle ise bütün sayfalara imza atmak zorunda mıyım yoksa sadece son sayfadaki yere mi atmam gerekiyor? Yardımlarınız için teşekkürler.

İlk defa kart aldığım için baya tecrübesizim. Param Genç kartını aldım ve elime ulaştı. Kartı aktifleştirmek istediğimde şu karşıma çıktı:Eki Görüntüle 477951
Her şey tamam fakat İmzalanan Troy Sözleşmesi kısmını anlamadım. PDF dosyasındakileri A4'e çıkartıp, imzaladıktan sonra tekrardan tarayıcıyla taratmam mı gerekiyor? Eğer böyle ise bütün sayfalara imza atmak zorunda mıyım yoksa sadece son sayfadaki yere mi atmam gerekiyor? Yardımlarınız için teşekkürler.
Evet kart alırken bir sürü sayfaya imza atman gerekiyor ama senin yaptığın gibi yapmamıştım ben, şubede yaptığım için tüm işlemleri tahminen söylemem gerekirse imzalı belgeler taratılıp istenilen mail adresine yollaman belki yeterli olur. Ama tabiki taratman gerekiyor bunları yapmak için.

İlk defa kart aldığım için baya tecrübesizim. Param Genç kartını aldım ve elime ulaştı. Kartı aktifleştirmek istediğimde şu karşıma çıktı:Eki Görüntüle 477951
Merhaba, ben de Param genç kart sipariş ettim fakat 3 gündür hala daha basım aşamasında. Siz hangi tarihte sipariş ettiniz ve ne zaman elinize vardı? Ve kapıda sözleşme vb. imzaladınız mı? Eğer imzaladıysanız belki onlar gönderecektir fakat emin olmak için sağ alt köşedeki canlı desteğe danışabilirsiniz(eğer size otomasyon cevap vermezlerse :))

9 günde elime ulaştı. Güvenliğe bırakmışlardı kartı herhangi bir şey imzalamadım.
Hmm. Eğer benimki gelirse ben bu konu hakkında bilgi almaya çalışacağın teşekkürler :)
9 günde elime ulaştı. Güvenliğe bırakmışlardı kartı herhangi bir şey imzalamadım.
Kartım geldi fakat bilgi alamadım. Siz yapabildiniz mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı