Troya-EBA sistem nasıldır?

Gofretto

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar sistemimi motosiklet almak için sattım ve yeni bir sistem arayışına girdim. Fazla oyun oynamam sadece DotA 2 ve Valorant oynuyorum.

SSD'yi 240 GB yapıp RAM'i 16 GB yaptım. PSU'yu değiştireceğim elimde Corsair PSU ve Samsung marka SSD var.

Eski sisteminin özellikleri neydi? Kaç paraya sattın? EBA yazan bilgisayarlardan bir şey bekleme. Bu bilgisayardan da bir şey bekleme. Ryzen 3, PowerBoost kasa, A320 anakart falan var. Ayrıca halihazırda elinde güzel donanımlar varsa sistemi hazır almanı zaten önermem. Parça parça kutulu satın alın. :)

Eski sisteminin özellikleri neydi? Kaç paraya sattın? EBA yazan bilgisayarlardan bir şey bekleme. Bu bilgisayardan da bir şey bekleme. Ryzen 3, Power Boost kasa, A320 anakart falan var. Ayrıca halihazırda elinde güzel donanımlar varsa sistemi hazır almanı zaten önermem. Parça parça kutulu satın alın. :)

Gampower horizan kasa ve 550W PSU.
Adata SU630 SSD
Gigabyte 1660 Super.
Adata 2x8 GB RAM
ASUS B450M Dragon.
ViewSonic VX2458- MHD.

Klavye mouse monitör dahil 5500 TL'ye sattım tamda PSU ve SSD'yi değiştirecektim.

O daha iyiymiş. Üstüne Corsair PSU ve Samsung SSD takarsanız mükemmel olacakmış. Bu PC çöp.

Yeni konular

Geri
Yukarı