Trshow.info sitesi güvenli mi?

Maalesef güvenlik yazılımı yok. Defender kullanıyorum. Hiç yüklemek de istemiyorum. Sistemden tamamen kaldırılmıyor sonra. Defender ile tam tarama yaptım bir şey bulmadı.

Daha dün sıfırladım bilgisayarı. Videolar açılmıyordu F5 yapmak gerekiyordu. Ara sıra Chrome da iken ekran yanıp sönüyordu. Antivirüsten kaynaklı olabilir diye format attım. Gerçekten yüklemeli miyim? Siteyi inceleyen arkadaşlar da cevap verirse sevinirim.

Hocam sitenin sertifikası zaten Kaspersky tarafından verilmiş güvensiz olduğunu düşünmüyorum.
Ayrıca av yüklemekte her zaman fayda vardır bana göre.

Kaspersky sertifika vermişse güvenlidir herhalde.
Hocam sitenin sertifikası zaten Kaspersky tarafından verilmiş güvensiz olduğunu düşünmüyorum.
Ayrıca av yüklemekte her zaman fayda vardır bana göre.

İnternette bilinmedik sitelere girmiyorum, illegal sitelere girmiyorum. İnternette sadece Netflix'den film izliyorum. Korsan oyun indirmiyorum. Bana pek gerekli değil gibi antivirüs.

Web AV'nin şifreli bağlantıları tarama yapmak amacıyla çözmesinden dolayı sertifika Kaspersky tarafından verilmiş gibi gözüküyor. Sitede görünürde bir şey yok.

Maalesef güvenlik yazılımı yok. Defender kullanıyorum. Hiç yüklemek de istemiyorum. Sistemden tamamen kaldırılmıyor sonra. Defender ile tam tarama yaptım bir şey bulmadı.
Defender da bir antivirüstür.

Yeni konular

Geri
Yukarı