TRT'nin Türk tarih dizilerini nasıl buluyorsunuz?

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Diriliş Ertuğrul, Kuruluş Osman, Uyanış Büyük Selçuklu. Şuana kadar hiçbirini izlemedim. Genel olarak dizi izlemiyorum zaten. Arada denk gelirsem bakarım nasılmış diye. İlk iki diziyi genel olarak beğenmiyorlar. Özellikle Kuruluş Osman'ı. Zombi olayları falan vardı herhalde. Lakin Uyanış Büyük Selçuklu'yu izlemeyi düşünüyorum. Hem yeni başladı diziye hakim olabilirim. Sizin görüşleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Diriliş ertuğrul, kuruluş Osman, uyanış büyük Selçuklu. Şuana kadar hiçbirini izlemedim. Genel olarak dizi izlemiyorum zaten. Arada denk gelirsem bakarım nasılmış diye. İlk iki diziyi genel olarak beğenmiyorlar. Özellikle kuruluş Osman'ı. Zombi olayları falan vardı herhalde. Lakin uyanış büyük Selçuklu'yu izlemeyi düşünüyorum. Hem yeni başladı diziye hakim olabilirim. Sizin görüşleriniz neler?

Tarihi dizi izlemek istiyorsan Vikings izle.
Yeni bölümlerini bekliyorum 😁

Diriliş Ertuğrul, Kuruluş Osman, Uyanış Büyük Selçuklu. Şuana kadar hiçbirini izlemedim. Genel olarak dizi izlemiyorum zaten. Arada denk gelirsem bakarım nasılmış diye. İlk iki diziyi genel olarak beğenmiyorlar. Özellikle Kuruluş Osman'ı. Zombi olayları falan vardı herhalde. Lakin Uyanış Büyük Selçuklu'yu izlemeyi düşünüyorum. Hem yeni başladı diziye hakim olabilirim. Sizin görüşleriniz neler?
Diriliş kuruluş uyanış yükseliş bir çok tarih dizisi çıkarttılar. Bana göre ne kadar tarihimiz için iyi bir film olsa da kendi çıkarları beni sinir ediyor. Çok izlendiğini bildikleri için kanallar böyle diziler üretiyor bende üretilmesini isterim ama dizi içinde farklı bir konudan dizi bile oluşturuyorlar. Tabi şuana kadar o kadar fazla izlemedim böyle yapımları. Sadece savaş sahnelerinden bile tasarruf yapmaya çalıştıklarını ve 1 saat savaş sahnesi izlediğimizi biliyorum.

Diriliş Ertuğrul 70. bölümlere kadar güzeldi, sonra batırdılar.
Kuruluş Osman çöp.
Uyanış Selçuklu hakkında bilgim yok hiç izlemedim.
Mehmetçik idare ederdi.
Payitaht Abdülhamid vasat.

Geri
Yukarı