Çözüldü Truckers MP Ban Appeal ne demek?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Cezanın kaldırılması için bir neden belirtme. Kısaca itiraz etmek.

Elinde kanıt olmadığı sürece sonuç alamazsın. Moderatörleri katı.
Cezanın kaldırılması için bir neden belirtme. Kısaca itiraz etmek.

Elinde kanıt olmadığı sürece sonuç alamazsın. Moderatörleri katı.
Moderatörler abartılı katı ve "cahil". Örneğin biri sizi banlatmak istiyorsa önce gelip size çarpıyor ve sonra eğer sinir olursanız ve sizde ona çarparsanız, çektiği videonun kendi çarptığı kısmını silip atıyor ve sonra ban yiyorsunuz. Kanıt kullanmanız gerekli ve video çekmeniz lazım, girip kafa dağıtmak isteyeceğim oyunda 1 ay banlanıyorum. Truckers MP gibi üçüncü parti yazılımdan ziyade yapımcıların resmi olarak bunu getirmesi gerekiyor diye düşünüyorum.

Moderatörler abartılı katı ve "cahil". Örneğin biri sizi banlatmak istiyorsa önce gelip size çarpıyor ve sonra eğer sinir olursanız ve sizde ona çarparsanız, çektiği videonun kendi çarptığı kısmını silip atıyor ve sonra ban yiyorsunuz. Kanıt kullanmanız gerekli ve video çekmeniz lazım, girip kafa dağıtmak isteyeceğim oyunda 1 ay banlanıyorum. Truckers MP gibi üçüncü parti yazılımdan ziyade yapımcıların resmi olarak bunu getirmesi gerekiyor diye düşünüyorum.
Shadow play kullan son 1dk kaydı alırsın.

Kesinlikle, benimle uğraşan birine ben de yapmıştım.

Tüm oturum boyunca video kaydı almak çok gerekli.

Geri
Yukarı