Çözüldü Truckers MP E-posta adresi nasıl öğrenilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bogazitchy

Kilopat
Yer
Sakarya/Akyazı
Daha fazla  
Meslek
Teknisyen.
Çok önceden büyük bir ihtimal saçma mail adreslerimden birini girip kayıt oldum. Şuanda hatırlamıyorum aklıma gelen bütün mailleri denedim ama bir sonuç alamadım. Ticket attım ama geri dönüş yapılmadı. Bunu bir şekilde öğrenme imkanım yok mu? Sonuçta Steam hesabıma bağlı. Yeni hesap açamıyorum Steam ile ilişkilendirildiği için.

Çözüm
Truckers MP de bir tek kayıt olurken Steam ile girebiliyorsunuz diye biliyorum. Kayıt olurken verdiğiniz e posta ile Steam artık ilişkili olmuyor. E postamı bende unuttum aynı şekilde ve hatırlayamadım ve gittim yeniden satın almak zorunda kaldım.
Hayatımda gördüğüm en saçma sistemlerden birisi olabilir. Kayıt olurken ne diye Steam hesabımla ilişkilendiriyorsun o zaman. Hadi ilişkilendirdin neden senin sistemine Steam ile giremiyorum? S-A-Ç-M-A

Çok saçma bir şekilde buldum e-posta adresimi. Ticket'a döndüler mi diye bakarken fark ettim.

Ticket atacağınız zaman Steam hesabı ile giriş yapmamı istemişti. Ticket sayfasına geldiğimde User Information kısmı altında e-posta adresi yazıyordu onu denedim ve giriş yapabildim :D.

1626269456523.png
Çok önceden büyük bir ihtimal saçma mail adreslerimden birini girip kayıt oldum. Şu anda hatırlamıyorum aklıma gelen bütün mailleri denedim ama bir sonuç alamadım. Ticket attım ama geri dönüş yapılmadı. Bunu bir şekilde öğrenme imkanım yok mu? Sonuçta Steam hesabıma bağlı. Yeni hesap açamıyorum Steam ile ilişkilendirildiği için.

Truckers MP de bir tek kayıt olurken Steam ile girebiliyorsunuz diye biliyorum. Kayıt olurken verdiğiniz e posta ile Steam artık ilişkili olmuyor. E postamı bende unuttum aynı şekilde ve hatırlayamadım ve gittim yeniden satın almak zorunda kaldım.

Hayatımda gördüğüm en saçma sistemlerden birisi olabilir. Kayıt olurken ne diye Steam hesabımla ilişkilendiriyorsun o zaman. Hadi ilişkilendirdin neden senin sistemine Steam ile giremiyorum? S-A-Ç-M-A

Çok saçma bir şekilde buldum e-posta adresimi. Ticket'a döndüler mi diye bakarken fark ettim.

Ticket atacağınız zaman Steam hesabı ile giriş yapmamı istemişti. Ticket sayfasına geldiğimde User Information kısmı altında e-posta adresi yazıyordu onu denedim ve giriş yapabildim :D.

1626269456523.png

Çözüm
Truckersmp'yi oyundan kaldırıp tekrar yükle yapmadıysan, giriş ekranında e-postayı kaydediyordu. World of trucks kayıt yaptıysan oradan bulmayı dene e-postayı. Belki aynı e-posta olabilir. Zaten yeni güncelleme ile oyun içine online geliyor artık bulamazsan bile bu şekilde de online oynayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı