Truckers of Europe 3 oyunu çıktı!

Hocam madem haber yapacaksınız doğru düzgün yapın ya. Lisans falan yok oyunda. Sadece GTA 5'deki gibi modeller benzetilmiş.
Hocam lisans olsa ne değişecek acaba? Bana anlatabilir misiniz? Kamyon aynı kamyon, model aynı model, interior aynı interior. Lisans işlerinin ne kadar zor olduğundan bir habersiniz galiba. Başka bir şeye çamur atabilirsiniz. Ford yerine Fiora yazmış ne fark eder?

Çoğu kişide bu sorun var gibi. Bir de oyunun grafikleri hiç kaliteli değil Ultra olsa bile. 1 ay sonra tekrar bakarım.

Grafik derken mobil tır oyununda en iyi grafik truckers of europe 3'te Ultra'ya bile kötü diyorsanız bence bir daha mobil oyunlara bakmayın derim. Resmen ETS 2 grafiği bekliyorsunuz tıpkı fotoğraftaki gibi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-07-01-16-43-25.png
    Screenshot_2022-07-01-16-43-25.png
    348,1 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleyen: Moderatör:
Grafik derken mobil tır oyununda en iyi grafik truckers of europe 3'te Ultra'ya bile kötü diyorsanız bence bir daha mobil oyunlara bakmayın derim resmen ETS 2 grafiği bekliyorsunuz tıpkı fotoğraftaki gibi.

Buraya optimizasyon grafik ya da başka şikayetlerini yazanlar var Allah aşkına yazdığınız hatalarda veya oyundaki sorunlarda çözülmesi imkansız bir şey var mı bir oturun düşünün az mantıklı yorum yapın ileride bu oyun mükemmel olacak zaten biz hataları söylemesek adamların işi daha da zorlaşır ama az sakin olun. Ya 3 kişi yaptı bu oyunu öyle 20-30 kişi yapmadı siz yapın oyun yapmak kolaysa görelim yaptığınız oyunlarda sanki hiç hata olmayacak ben yapsam benim oyunumda da hata olur çok normal.

Bu kadar kötülemene gerek yok. Optimizasyon gelmediği sürece benim cihazımda hem çamur gibi gözüküyordu Ultra ayarlarda hem de FPS sıkıntısı vardı. ETS 2 grafiği beklemiyordum fakat benim cihazda Truck Simulator Ultimate bile en iyi ayarlarda daha yüksek FPS veriyor grafikte daha iyi.

Bu kadar kötülemene gerek yok. Optimizasyon gelmediği sürece benim cihazımda hem çamur gibi gözüküyordu Ultra ayarlarda hem de FPS sıkıntısı vardı. ETS 2 grafiği beklemiyordum fakat benim cihazda Truck Simulator Ultimate bile en iyi ayarlarda daha yüksek FPS veriyor grafikte daha
Aslında truck simulator ultimate'nin en iyi grafiği Truckers of Europe'nin en düşük grafiği bile olamaz iki fotoğrafa bi bakin derim aradaki dağlar kadar farkı siz görün Truck simulator ultimate grafikler berbat tabii yüksek fps alırsın bence yalan yanlış konuşmayın

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-06-28-02-59-36-288_com.WandaSoftware.TruckersofEurope3.jpg
    Screenshot_2022-06-28-02-59-36-288_com.WandaSoftware.TruckersofEurope3.jpg
    208,3 KB · Görüntüleme: 106
  • images-3.jpeg
    images-3.jpeg
    8,5 KB · Görüntüleme: 71
Oyun daha yeni çıktı bu oyundan daha berbat optimizasyonu olan oyunlar var siz gelmissiniz bu oyundan olmaz diyorsunuz ben kendi cihazimda kasmadan oynuyorum adamlar oyunu yaparken sabahlamış biraz saygı neden şu dünyada her şeyi kusursuz bekliyorsunuz anlayamıyorum S22 diyorsunuz zaten bu cihazin alırken size sunduğu iki tane işlemcisi var ve bu iki işlemcide aşırı ısınma ve performans sorunu var bu durum çok normal bir dahakine biraz daha anlayışla karşılarsanız yapımcılar için iyi olur böyle kötü yorum gördüklerinde moralleri bozuluyor bunlarda insan sabah akşam bizim için uğraşıyorlar emeğe saygı.

Eleştiriye ve böyle şeylere alışkın olmaları lazım oyun yapıyorlarsa adam gibi yapıp sunsunlar ben yaşadığım sorunu soyledim moralleri bozulacagina nasıl düzelteceğiz diye düşünsünler saygılar:)

Eleştiriye ve böyle şeylere alışkın olmaları lazım oyun yapıyorlarsa adam gibi yapıp sunsunlar ben yaşadığım sorunu çözdüm moralleri bozulacagina nasıl düzelteceğiz diye düşünsünler saygılar:)
Zaten optimizasyonu mükemmel yapmak 2 saniye sürüyor değil mi? 😊
sizin yaptığınız eleştiri değil bilip bilmeden konuşmak direk S22 cihazımda kasıyor bu oyundan olmaz diye yazmışsınız ilk yorumu yazarken telefonunuz hangi grafik ayarlarında kasmıyor denediniz mi? Çünkü bazen 30 fps kilidine alıyor belirteyim 😊 oyunun grafikleri çok iyi bu yüzden grafik kartının %100'lük kısmını kullanıyor buda ısınma yapıp kasmaya sebep oluyor

Zaten optimizasyonu mükemmel yapmak 2 saniye sürüyor değil mi? 😊
Sizin yaptığınız eleştiri değil bilip bilmeden konuşmak direk S22 cihazımda kasıyor bu oyundan olmaz diye yazmışsınız yalnız belirtiyim her son model telefon maalesef mükemmel değil ilk yorumu yazarken telefonunuz hangi grafik ayarlarında kasmıyor denediniz mi? Çünkü bazen 30 FPS kilidine alıyor belirteyim 😊

Telefonum her oyunu Ultra da acacak kapasitede bir telefon neredeyse her oyunu oynadım ve Ultra da dahil her oyunda akıcı bir şekilde oynadım FPS fark etmeden bu oyuna gelince ise sanki 15 16 FPS alıyor gibi en düşük ayarda arkadaşın dediğini yaptım bir nebze olsun düzeldi fakat hala rahatsiz edecek derecede ayrıca kilit falan da yok bakalım birkaç ay bekleyip indireceğim sonradan optimizasyon 2 saniyede olmadığı biliyorum fakat düzeltilebilecek bir şey uğraşsalar bundan bin kat daha iyi yaparlar aksine kötü yorumların onları geliştirmesi lazım.

Telefonum her oyunu Ultra da acacak kapasitede bir telefon neredeyse her oyunu oynadım ve Ultra da dahil her oyunda akıcı bir şekilde oynadım FPS fark etmeden bu oyuna gelince ise sanki 15 16 FPS alıyor gibi en düşük ayarda arkadaşın dediğini yaptım bir nebze olsun düzeldi fakat hala rahatsiz edecek derecede ayrıca kilit falan da yok bakalım birkaç ay bekleyip indireceğim sonradan optimizasyon 2 saniyede olmadığı biliyorum fakat düzeltilebilecek bir şey uğraşsalar bundan bin kat daha iyi yaparlar aksine kötü yorumların onları geliştirmesi lazım.
Yapımcılar daha çok optimizasyon yerine aşırı sinir bozan hataları düzeltmeye çalışıyorlar 3 kişi böyle hataları düzeltmek veya 3 kişi ile oyun yapmak bu kadar kolay olsaydı zaten bende direk 3 kişi toplar kendi oyunumu yapardım

Stabilizasyonu kötü çok kasıyor. Oynanış ve kontrollerin de elden geçmesi lazım. Harita ve çevre grafikleri de iyileştirilirse mükemmel olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı